www.sudzibas.lv SIA Firstel Izmaiņas līgumā

SIA Firstel - Izmaiņas līgumā

Labdien! Es strādāju firmā Firstel par telefona informācijas dienesta konsultanti. Līgums man ir no 8.decembra 2008.g. Stundā maksā 1, 10 un plus par katru pieslēgto klientu 2Ls.
20.04. 2009 mūsu priekšniecība nāca klajā ar tādu paziņojumu, ka firmai reāli nav naudas, tādēļ mums šajā pašā dienā ir jāparaksts rīkojuma izraksts par to, ka saņemsim tikai akorda algu. Un šis rīkojums ir ar atpakaļejošu datumu, no 1.04.2009. Par nostrādātajām stundām mums vairāk nemaksās. Otrs variants bija tāds, ka mēs rakstām iesniegumu par aiziešanu no darba pēc paša vēlēšanās. Sanāk, ka mums netiks izmaksāta alga par 20 dienās nostrādātajām stundām. Sakiet lūdzu, kur es varētu griezties šī jautājuma risināšanā?

K

. ....kl 22.04.2009

Uz darba inspekciju.

S so 22.04.2009

Tikai un ātri uz darba inspekciju, un neparaksti nevienu rīkojumu.

P penelopa 24.04.2009

Es arī tur strādāju. Firstel - netīra firma. Visi tikai melo, ka nav naudas.

J Janis 24.04.2009

Firstel... Interesanta kompanija, ar interesantiem valdes locekliem.. 11 vaditaji, kuri dot atskirigus rikojumus, kas velak vinus pasus neapmierina un kompramite. Firma pilns zurku, kuras jus nosudzes pie pirmas izdevibas, lai tikai pasi prieksniecibas acis budu labakie.. Jauno darbinieku apmacitaja.. Sieviete kura prot gan melot, gan pataisit jus par mulki. Kura pati nezin, ka par vinu smejas pus pasaules un kura dzivo sava pasaule un doma ka nevien nezin ko vina saka vinam, un vela otram, pati sevi kompramitejot. Drosibas tehnikas 0, kaut ari saka ka vis pec likuma.. :D Stradat normali nav iespejam, par to ka tu atiesi uz toleti tevi piespiedis rakstit paskaidrojumu. Darbs no vienas puses ir lidzigs labosanas nometnei, un makasa par darbu ta pat. :D Kad firma tika pardota un izmainijas direktore, pec si briza nereizi alga netika samaksata laikus, bet pirms tam vienmer alga tika maksata laikus, pec likuma, jo bija rezerves nauda, bet kad samainijas direktore, rezerves nauda pazuda, un algas saka maksat nu labakaja gadijuma nedelju velak.. Vini grib lai jus daritu savu darbu labi un laiku, tomer pasi nekad neko nepaveic laikus, nirgajas par saviem padotajiem, un melo uz katra sola! Neiesaku cilvekiem kas mekle darbu bezizejas situacija iet uz turieni un stradat. Labakaja gadijuma Jus stradasiet par grasiem, sabojasiet sev nervu sistemu, un Jus vel pataisis par mulkiem. Ka ari man liekas, ka firma neiztures nevienu parbaudi un ta tiks slegta!

K Kristina 24.04.2009

Ari es savulaik stradaju firma Firstel...Sakumaa man likas, ka viss ir ljoti skaisti un labi, bet ar katru dienu kljuva sliktak.Sakuma saka kavet algas, par ko mes, darbinieki nevarejam sudzeties, jo ka skaidroja priekshnieciba-valsti krize.
Liguma darba laiks sakas no 9.00-15.00, savukart mums bija jaierodas 8.45, bet ja cilveks atnaks 8.46 tad jaraksta paskaidrojums par kavejumu.Jocigi vai ne?
Sakara ar priekshniecibu, kas sastav no 11 cilvekiem un kuri nevar nonakt pie kopiga lemuma, vispar nav vardu.Katrs kaut ko no tevis grib, vai atljauj, bet pec tam saka -raksti paskaidrojumu.Piemeram, es paludzu atljauju aiziet atrak, ieprieksh to saskanjojot ar mainjas menedzheri, nakamaja diena shi meitene (menedzhere) atnak un pieprasa lai rakstu paskaidrojumu par to, ka bez atljaujas kaveju darbu.
Vel paliek atklats jautajums-kad man izmaksas algu? Es aizgaju no darba 14 aprili, savukart vel lidz shim bridim, man nav samkasata darba alga par aprili un atvaljinajuma kompensacija.Manuprat, Firstel darbiniekiem likums nepastav nemaz.
Priekshniecibai shaja firma nav ne kauna, ne ari goda!

G Gunita6 24.04.2009

Grustno

K karina 25.04.2009

Jā, es arī pilnībā piekrītu visam, kas iepriekš rakstīts...
bezizejas stāvoklī sāku meklēt darbu, vienīgais variants bija Firstell...
Pateica ka apmacibas ir divas nedelas, pirmaja nedelja macamies tekstu, rakstam tekstu, otraja sakam zvanit klientiem, musu sarunas noklausas un tad verte, vai paldies par darbu vai ari panem...MURGS!!!
pagaja 3 nedelas, vini vispar nekustejas, kad piegajam tad mums pateica lai ejam uz citu zali, jo saja zale noklausities nevar, (agrak to pateikt nevareja-prieks kam tad ir vajadziga prieksnieciba, ja viniem nosplauties uz visu!!!)vel nedelju pastradasim, vini izlems vai deram vai ne...viniem protams tas ir izdevigi...kapec gan neeee-darbs iet uz prieksu un par to neko nav jamaksa...lieliska izdeviba piebazt sev kabatas, jo pardosanas- tas ir, cilveki, kuri piekrita pirkt produkciju bija...
un vel...so tris nedelju laika es redzeju tik daudz cilveku kuri ari apmacas, ka panemt visus nav reali...cilveki neesiet naivi uhn nekada gadijuma neejiet uz turieni, tikai zaudesiet laiku!

K Kitija 26.04.2009

Nostradaju tur 8 ar pusi menesus, kad notika ta "perestroika", kas aprakstita pirmaja teksta, protams, neparakstiju to apsurdo ligumu un aizgaju no darba...tagad vini man pazino, ka par atstradatajam dienam aprili, vini apmaksas tikai pa vienai stundai no katras dienas...Nu ka ta var but, ja es tur godigi nosedeju visas 6 stundas, bet maksas tik par vienu? Nu bezkaunas...Man piekast, ka firmai ir bankrots un nav naudas, lai pardod savas luksus masinas, man ir ligums, pec kura viniem man jaapmaksa katra nostradata stunda, nav mana vaina, ka valsti krize un nevienu neinterese digitala TV, un liguma nekas nav minets par to, ka darbadevejam butu tiesibas neizmaksat algu, ja operators nepardod piedavatos pakalpojumus. Ja, par to meiteni, kas apmaca nakamos operatorus, nezinu ka vinu vispar panema darba, pati jedzigi neruna ne latviesu ne krievu valodas(dalžņi=D) un vel macis mus, ka jastrada...kas attiecas uz galvenajam 'šiškam", tad tie ir necilveki, neliesi, uzskata sevi un savus likumus augstakstavosus par vlasts likumiem un konstituciju. Un tiesi tapec vinas nebaidas no mums, jo saprot, ka mums nav naudas par ko maksat juristeim, lai iesudzetu tos bezkaunas tiesa, bet tas butu ta verts, man ir TADA MORALA TRAUMA, nu teiksmim, PARIS TUKSTOSUS ES PRASITU par saviem dveseles pardzivojumiem un sagandetajiem nerviem;-)

M MB 26.04.2009

Piekrītu visam teiktajam! ;) vēl man patika, kad mus piespeda strādāt brīvdienās un negribēja par to maksāt!!! Ja nevarēji strādat brīvdienās, tad bija jāraksta paskaidrojumu.

M MV 27.04.2009

nostraadaaju Firstel 8 mēnešus, sākumā viss bija tik labi, nebija nekādu sūdzību, viss gāja kā no rokas!!! pamainījās priekšniecība un jaunaa priekshnieciiba teica, ka nu tagad viss ies uz augshu, ka viss buus veel labaak, ka gaidaami jauni projekti utt, ka viss mainiisies, mainiities ta mainiijaas, tikai ne uz labo pusi!! bardaka kantoris!!! nav vaardu, lai izteiktos... riebjas atcereeties, uzstaada kaut kaadus stulbus ultimaatus, likuma kodeksu laikam nav lasiijushi vispaar!!! Riebjas...

G gthj 27.04.2009

Piekrītu visam teiktajam par Firstel jo pati tur stradaju.Tur vispar vaditaji neprot darit savu darbu, ir tada sajūta ka viņi doma ka esat galveni um darit neko nevajag, jo ipaši sievietie kura apmāca viņa pati neko nesaprot un neprot pilnigi dumja!vispar telemarketings ir viss sarežgita tirzniecibas joma un par to māksa kādus 1.10 stunda.tur vienkarši izmanto cilvēkus!!!Es ceru ka šī firma driz bankrotes!!!

R rudix 28.04.2009

Sveiki! Nu ko Jūs mīlīši cepaties?! No tā kad šeit vāraties nekas nemainīsies! Aizejiet uz darba inspekciju visi, kuriem vēl nav laikus izmaksāts! Viņi sastādīts aktu un sodu tai firmai, tad ja vēl nesamaksā ar faktu griežaties tiesā(iesniegšanu Jums bezmaksas), un iesniedziet uzņēmuma maksāt nespēju! Tad tiesa sāks skatīt, kas tad īsti pa lietu, apķīlās īpašniekiem īpašumus un dabūsiet savu naudu!
Nu plikas bļaustīšanas grūti palikt bagātākam! ;) Lai veicas!

S Sintija 28.04.2009

Es biju darba inspekcijā, viņi pateica tikai to, ka ja jau parakstījām, tad neko darīt, paši vainīgi! :(

P penelopa 28.04.2009

Es arī jau biju VDI.Uzrakstīju iesniegumu, tagad mēneša laikā jāgaida atbildi. Par iesnjegšanu tiesa neko nav jāmaksā, tikai jāmaksa juristam, lai pareizi sastādītu iesniegumu. Bet tieši par tiesu maksās Firstel. Esmu ļoti priecīga, ka tai kantorej drīz būs beigas :0)

A Agate 29.04.2009

Katra diena šajā firmā bija murgs. Ja man vajag uz tualeti darba laikā- es esmu sliņke. ja neviens negrib pirkt TV, kurai ir ļoti slikta reputācija- es esmu vainīga. Un ja man šodien sāp galva un es nevaru strādāt- jārakstā iesniegumu, jāatstrādā stundas vēlāk un arī jāatnes slimības lapu par šo dienu. Kā cietumā.
Un vēl grib, lai mēs labi strādātu...

J Juri 29.04.2009

Šo firmu sodīs valsts krīze...
Bakrots, Tevi vēl ilgi gaidīt???

I I.M. 12.05.2009

Jā, labāk neejiet tur strādāt!

I Inga 09.06.2009

Ja, visiem komentāriem ir taisnība, es strādāju 3 mēneši. Apmācība man un vēl dažiem cilvēkiem, kuri bijuši manā grupā ilga 4 nedēļas, pēc tam mēs parakstījām līgumu, bet par to mēnesi, ko mēs mācījamies, mums neko nesamaksāja.20 aprīlī mums iedeva izlasīt grozījumus, par to ka mēs strādāsim tikai par bonusu sistēmu, nevis par stundas tarifu, bet nez kāpēc grozījumi bija ar atpakaļ datumu(1 aprīlis).Iedeva mums laiku pārdomam - 15 minūtes. Priekšniecība pateica - nepatīk, rakstiet atlūgumu pēc paša velēsanos un tinaties, neviens jūs te neturēs, atradisies citi, kas atnāks jūsu vietā strādāt. Daudzi aizgāja, bet jauno darbinieku piepludums ir liels. Ar algām arī nevar saprast - vienmēr ar nokavēšanos.Priekšniecība saka, ka viņi nav vainīgi, jo algas mums pārskaita nevis mūsu kompānija, bet tā kompānija, kuru projektu mēs pašlaik tirgojām ( uz doto brīdi VIASAT). Interesanti, vai tas ir taisnība?

K Keita 15.06.2009

Lexus un BMW automašīnas taču prasa ieliet benzīnu...

J Juri 17.08.2009

Firstel labi maksā algu tikai savai priekšniecībai!!! kaut kāda Ērika- kura strādāja visu mūžu par pārdēvēju tagad apmācā jaunus darbiniekus, stasta par mārketingu...=)) Naudas viņiem it kā arī nemaksā, tikai frizūras katru dienu ir jaunas!!!