AtrisinātaSia Dauka, Vivats, Vof, Silāji G. , Bfp - Krāpnieki

Zem šo firmu nosaukumiem darbojas krāpnieki, kuri Jūs apkrāps viltojot dokumentus, piesavinoties naudu un īpašumus u.t.t. Firmas reģistrētas uz bomžiem, bet kā pilnvarotas personas darbojas Aigars Čestjakovs, Didzis Liekniņš, Gatis Gasūns. Apkrāpto personu loks ir ļoti plašs, tai skaitā arī valsts.
Esmu uzsācis izmeklēšanu par šo firmu darbību ar mērķi kādu no minētajiem dabūt aiz restēm. Ja kādam ir informācija, kas pēc Jusu uzskatiem ir nozīmīga ( tagadējās firmas, darbības vietas, citi sakari, transports , konkēti krāpšanas gadījumi, iespējamie liecinieli u.t.
Rakstiei personīgi uz e-pastu [slēpt]@gmail.com

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.02.2020

Uzņēmuma pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

G Garaisff 16.02.2015

Tā kā tiek atteikta šīs informācijas dzēšana, tad informēju, ka šī informācija gadu pēc tās ievietošanas ir zaudējusi aktualitāti un neatbilst reālajai situačijai. Lūgums to ignorēt.

Inženieris 07.09.2023

Beidzot iekrita!

Mutvārdu
04.10.2023 14:30
11816013017
K77-0236-23/67
Gatis Gasūns, Jānis Lazdiņš, Didzis Liepiņš
KL 275.p.2.d.KL 193-1.p.1.d.KL 177.p.3.d.KL 177.p.3.d.KL 193-1.p.1.d.KL 275.p.2.d.KL 193-1.p.1.d. Atklāta
Dace Ķeire

A Andrey Chernov 27.03.2024

Kad kungiem ir gaidāma nākamā tiesas sēde?

R RomeoPapa 06.12.2023

Informēju, ka Gatis Gasuns joprojām privātpersonai nav atdevis 25 000 Eur, ko aizņēmās 2017. gadā, noslēdzot aizdevuma līgumu.

R RomeoPapa 27.03.2024

Cerams, ka drīz!