SIA "Ceļu, tiltu būvnieks" - Naudas neizmaksāšana

Labdien! Šogad nācās saskarties ar CTB(Ceļu, tiltu būvnieks), nostrādāju pie viņiem nepilnu mēnesi - vienkārši vairāk nebija izturams.

Tātad solītā alga bija 500ls uz papīra, bet nu principā maksā par padarīto. Es kā nedzērājs(vismaz darbā), kārtīgi strādāju no 7 - 18:00 vakarā. Biju jauniņais un centos kārtīgi strādāt, kamēr pārējie pirmdienās un piektdienās piedzērušies sēž un neko nedara. Strādā tur vispār pilnīgas padibenes, no attāluma pēc skata pilnīgi kā bomži. Smird un izskatās briesmīgi, sejas nodzertas, drēbes netīras..
Nevarēju vienkārši ilgāk par mēnesi izturēt, jo man personīgi ar tādiem truleņiem komunicēt vispār nebija iespējams. Viens gadījums - atbrauc priekšnieks un saka "Uzlieciet bortus 45 grādu leņķī'', tie idioti stāv un skatās viens uz otru - ''a cik ir 45 grādi? Puse no 90?'' - čaļi jau 3 gadus tur strādā. Un tad es sapratu, ka nebūs nekāda aršana šeit. Uzrakstīju atlūgumu, un cerēju, ka būs vismaz tie 300ls par to nepilno mēnesi.

Atnāk nauda uz kontu - ieskaitīti 143 ls. uzreiz zvanu nozares vadītājam, lai noskaidrotu, kas par problēmu. Teica, ka noskaidrošot un atzvanīšot. Gaidīju zvanu visu dienu, nākamajā zvanīju pats. Pacēla - ''Negribi strādāt, nevajag! Neko nevaru palīdzēt!'' un nometa. Pēdējais mēsls tāds. Sauca viņu Raivo! Tāds resns, nedaudz cūkai līdzīgs. Samaksāja man principā tikai par katru darba stundu minimālo algas likmi un samaksāja tikai par 8h katrā dienā, nevis par 10h kā pienāktos.

NEVIENAM NEIESAKU TUR IET, PRETĪGS DARBS UN PRETĪGI CILVĒKI APKĀRT!!!

J ja? 30.10.2013

Ja līgumā vairāk par minimālo stundu likmi nebija norādīts, tad vairāk no viņiem neizspiedīsi un ja nav bijusu laika uzskaite ar virstundu norādi, tad neko nevarēsi pierādīt. Diemžēl... Šādos gadījumis ejot prom vai esot atlaistam, atmet minimālos grašus, kā līgumā atrunāts.

G Grams 15.04.2015

CTB ir vergu kantoris par naudas lietām tur ir taisnība, Viņiem jau ir vienalga kas notiek uz ielas kādi darbi ir jādara, galvenais lai priekšniekiem sētas uztaisītas un pilsēta pagaidīs ar ceļu darbiem. Attieksme pret darbiniekiem ir vienkārši neizturama (Viņam visi ir stulbi un neviens neko nejēdz) Vajadzētu viņam sēta aizsūtīt darba inspekciju lai paskatās kur vairāk strādnieki uz ielas pilsētā vai viņam sētā.