www.sudzibas.lv Sia Baltijas pasts Не оплаченный счет

Sia Baltijas pasts - Не оплаченный счет

Sia Baltija pasts брали у нас в аренду транспорт, в ноябре 2008, и не расплатились.Прошло почти 5 месяцев, но на мой звонки только одни обещания.До Аллы вообще не дозвониться.Больше работать с ними желания нет и не будет.БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ.

B BaltijasPasts 03.04.2009

Labdien. Te Baltijas Pasts. Mēs par visiem pakalpojumiem akurāti norēķināmies, domāju, ka problēmām nevajadzētu būt. Naudu vienmēr mēs laikā pārskaitām.
Sergej, tas, ka tu nesaproti valsts valodu, tad tā ir tava problēma, jo mēs visas pavadzīmes rakstām tikai latviski.

S Sergejs 04.04.2009

Sia Baltijas Pasts, как быстро дали комментарий, лучше бы так же быстро счет фактуру оплачивали, которые мы по факсу уже 4 раза отправляли. И заметьте, мобильный телефон Aллы, который указан на сайте, все время отключен .И связаться с ней можно только через оператора, которой мы оставляем свои номера, но нам за это время так никто и не позвонил.ХОТЯ ВСЕ ВРЕМЯ ОБЕЩАЮТ. В итоге 2 фактуры НЕ ОПЛАЧЕНЫ.

B BaltijasPasts 04.04.2009

Sergej, lūdzu runājiet latviski. Mēs jau jums esam naudu tiešām pārskaitījuši. Ja jūs nēesat neko saņēmuši, tad tā ir jūsu problēma.

S Sergejs 04.04.2009

Sia Baltijas Pasts Что за детский лепет, деньги перевели, а вы не получили...???????? Солидная фирма, а отмазки какие то детские . Может мне вам выслать распечатку из банка с ноября месяца 2008 ??? В следующий раз вы наверно напишите, что банк виноват или я не так фактуру выписал...

А мобильный все вне зоны...

СЧЕТ НЕ ОПЛАЧЕН

B BaltijasPasts 05.04.2009

Sergej, mums ir aizdomas, ka Tu esi mūsu aizsūtīto naudu jau nodzēris. Tu esi negodīgs cilvēks. Mēs jums naudu esam pārskaitījuši. Mēs zinām, ka Tu daudz lieto alkaholu

S Sergejs 05.04.2009

sia Baltijas Pasts Ну ничего другого я от вашей '' солидной '' фирмы и не ожидал.только оскорбления, хотя вы даже меня не знаете.Пускай эти два НЕ ОПЛАЧЕННЫХ СЧЕТА, останутся у вас на совести. Буду как нибудь в Тукумсе, ОБЯЗАТЕЛЬНО вас навещу.

СЧЕТ НЕ ОПЛАЧЕН

S Sergejs 05.04.2009

Neko labu no Jūsu „ solīdās ” kompānijas kā apvainojumus neesmu dzirdējis kaut arī Jūs mani nemaz nepazīstat. Šie divi neapmaksātie rēķini lai paliek uz Jūsu sirdsapziņas. Kad būšu Tukumā obligāti Jūs apciemošu.

Rēķins vēl nav apmaksāts.

B BaltijasPasts 06.04.2009

Mēs esam jums naudiņu pārskaitījuši. Ne velti jūsu šoferi brauca ar mašīnām alkahola reibumā.

S Sergejs 06.04.2009

Sia baltijas pasts может вы нас с кем то путаете, мы сдавали вам транспорт без услуг водителей, водители то были ваши все время

B BaltijasPasts 07.04.2009

Runāju par to, ka rēķins ir apmaksāts un jūs tagad melojat. REKINS IR APMAKSATS!

S Sergejs 08.04.2009

to baltijas pasts СЧЕТ НЕ ОПЛАЧЕН, не надо врать

B BaltijasPasts 08.04.2009

Atkārtoju, ka jūs esat melis. Mēs esam rēķinu apmaksājuši tiešām godīgi. Mēs esam godīga kompānija un mums neviena parāda nav .

. ....kl 08.04.2009

ZB tas Baltijas pasts un SERS GEJS... ko var ņemties!!!

S Sergejs 08.04.2009

Sia baltijas pasts A voz i ponine tam.Deneg NET i ja tak ponimaju, 4to i nebudet.Vedj baltijas past oooo4enj 4estnaja kontora

B BaltijasPasts 08.04.2009

Nauda ir pārskaitīta, Sergej. Taa ir tava problēma, ka jau esi naudu nodzēris. Mēs esam godīgs uzņēmums.

. ....kl 08.04.2009

tā nav vienīgā sūdzība.

S Sergejs 09.04.2009

sia baltijas pasts deneg na s4et na6ej firmi, tak i ne portupilo .ja ne sporju, ranj6e vi vse opla4ivali, no dva s4eta za nojabrj i za dekabrj, kotorie ja vam po faksu kazduju nedelju visilaju, tak i NE OPLATILI.Xotja kljanetesj kazdij raz, 4to vse oplatite. NO DENEG NET!!!

B BaltijasPasts 09.04.2009

Sergejs arīo Antirteklāma.lv izplatīja to pašu sūdzību par mums. Sergejs ir melis. Mēs esam naudu pārskaitījuši. Nauda ir PĀRSKAITĪTA!!! Un dzert mazāk vajaga!

B BaltijasPasts 09.04.2009

Labdien. Mēs esam nomaksājuši visus rēķinus. Aŗī visiem uzņēmumiem jau pirms nedēļas aizsūtījām pa faksu tieši apliecinājumus, ka rēķini ir mums visi apmaksāti.

SERGEJ! Nevajag lūdzu melot. Beidz te l'ūdzu pa visu internetu citos saitos rakstīt par mums nepatiesas sūdzības.
Visi rēķini mums ir apmaksāti.

S Sergejs 09.04.2009

sia baltijas pasts kone4jno, ja i v antireklamu toze napisal, 4tob ljudi znali o va6ej solidnoj firme i kak vi moi 2 s4eta ne oplatili, a toljko obe6jaete.No tam estj i drugie komentarii, ne toljko ot menja, esli vi zametili.Navernoe vi ix toze uspeli obozvatj pjanicami i vrunami. Nu tak vot Alla navernoe denjgi k sebe v karman perevela, a ne na s4et na6ej firmi.Potomu, 4to DENEG KAK NE BILO, TAK I NET