www.sudzibas.lv Sia Baltijas pasts Ne opla4ennij s4et

Sia Baltijas pasts - Ne opla4ennij s4et

SIA "Baltijs Pasts" 2008.gada novembra menesi ireja pie mums transportu un vel nau apmaksajis rekinu. Pagajusi jau 5 (pieci) menesi un uz maniem zvaniem ir tikai solijumi.
Lidz Allai nau iespejams sazvanities. Sadarboties ar viniem nau un nebus velesanas.
Esiet uzmanigi.

. ....kl 18.04.2009

Kāpēc par Baltijas pastu vairs neviens nesūdzās???... tikai šis SERS GEJS

L Latvijasuniversitāte 18.04.2009

Sergej, pašol nahuj. Pietiek te apmelot BALTIJAS PASTU. Mēs ar viņiem sadarbojamies. Normāla kompānija, kas parādus netaisa. Un Allu var sazvanīt. Pietiek te apdirst citus. Ej izguli dzērumu. Tiešām kaut kāds bomzis te raksta.

S Sergej 18.04.2009

Baltijas pasts mne nedajut dengi na vodku. Ja ho4u pitj

S Sergejs 18.04.2009

NU NI4EGO UMNOGO, OT TAKOJ FIRMI, KAK BALTIJAS PASTS, OZIDATJ I NE PRIXODITSJA.V SLOVE PASOL, AZ 2 O6IBKI. :))) POSTIDILISJ BI XOTJ-TUPOGOLOVIE. DENJGI PEREVEDITE I VOPROS BUDET ZAKRIT. ESLI VI DUMAETE, 4TO DENJGI NUZNI TOLJKO NA VODKU, TO NAVERNOE PO SEBE VSE SUDITE-KOLXOZNIKI

I ita 18.04.2009

otvratnaja firma, nikomu nesovetuju!

Z Zans 18.04.2009

da, ja polnostju soglasen, obsluzivanie i otnoshenie sotrudnikov etoj firmi zelaet lutshego!

. ....kl 18.04.2009

O, SERAM GEJAM pievienojās Ita un Zans. Pēc rokraksta rakstītājs ir pats SERS GEJS :D:D:D:D:D:D

S Sergej 18.04.2009

BĻE, BALTIJAS PASTS SUKI. Ja ho4u pitj vodku i razvlekatsa. Davajte mne 500 lat prosto tak.

B baltijaspasts 19.04.2009

alla - garaz prodala n0 95???

S SerijsGEJS 19.04.2009

Gribu nodrāzties ar Baltijas pastu. Viņi sūkā. Man Baltijas pasts arī palika parādā izlietotu prezi.

L Latvijasuniversitāte 19.04.2009

Tas SERGEJS ir totāls slimiķis. Te ņaud par kaut kādu neapmaksātu rēķinu. Vai maz Sergejs zin to, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu draud kriminālatbildība??? Bet slimiem cilvēkiem neko nepadarīsi. Pirmkārt jau Latvijas valsts okupantiem krieviem, kas slikti zin vienīgo valsts valodu- latviešu valodu

B BaltijasPasts 19.04.2009

Atkārtoju, ka rēķins ir apmaksāts.

L Latvijasuniversitāte 19.04.2009

Sergejs ir dirsējs . Visā internetā ari citos saitos sadirsis jēlības par Baltijas pastu. Sergej, tev vieta Strenču psihenē!

B baltijaspasts 20.04.2009

to baltijas pasts podajte v sud na menja, a ja predjavlju 2 neopla4ennie vami fakturi.E6E RAZ POVTORJAJU 2 FAKTURI N E O P L A 4 E N N I...

S Sergej 20.04.2009

Joptwaj majt

N Nahuj 20.04.2009

Jūs abi esat slimi. Beidzat te pisties. Sergejs MELO!

S Sergejs 20.04.2009

nado ze bitj takimi licemerami, obzivatsja i vratj. OPLATITE S4ET

B BaltijasPasts 20.04.2009

Labdien. Mums visi rēķini ir apmaksāti. Tāpēc lūdzu nevajag Sergej, melot. Lūdzu atceries to, ka toreiz mēs naudu pārskaitījām laicīgi, uzreiz pēc rēķina saņemšanas. Protams, ka tu tagad to neatceries. RĒĶINS IR APMAKSĀTS PAR JŪSU TRANSPORTA PAKALPOJUMIEM!

š šeherezade 20.04.2009

Man ir skaidrs tikai viens, ja Baltijas Pasts būtu tik tīrs un balts, kā te taisnojas, tad vispār nepievērstu uzmanību šā dzērāja un slimiķa murgiem, kā viņi izsakās...tam, kam sirdsapziņa ir tīra, nav jātaisnojas...:)))Un kas te vispār ko pērties kā vistām pa pakulām?Cietušā puse sniedz prasibu tiesā, ja jau var pierādīt, ka nav maksāts un vēl pieprasa morālo kompensāciju, bet ņemās te kā centrāltirgus bābiņas...:D:D;D

S Sergejs 20.04.2009

to baltijas pasts do etogo vse s4eta vi opla4ivali, pretenzij net, pro va6u rabotu, 4em vi tam zanimaetesj, u menja toze pritenzij net.No 2 s4eta vi propustili.Kogda ja vam zvonil, kazduju nedelju, v te4enii 2ux mesjacev vi mne ix obe6jali oplatitj.ja ix visilal po faksu 4 raza...a v otvet -ti6ina. poetomu ja napisal i viskazal svoju pritenziju