SIA ,,BALDZE,, Māris Baltanovs - Nesamaksā

SIA ,,BALDZE,, vadītājs Māris Baltanovs jau vairāku gadu garumā ir izveidojis savu shēmu kā nemaksāt darbiniekiem algas krāpjot valsti. Mani pieņēma darbā uz minimālo algu pārējo solīja maksāt uz rokas, 90ls tiek samaksāti bet pārējais pierakstīts uz mistiskas lapiņas kā parāds man. Kad prasu naudu saka, ka naudas nav, lai gan pasūtījumi ir daudz un cehā notiek nepārtraukta darbība. Pats Baltanovs sev nopirka jaunu mašīnu, bet man algai naudu neatrada. Arī pārējiem viņš nemaksā. Kad minēju, ka taisos iesniegt atlūgumu, man tiek piedraudēts, ka tādā veidā nedabūšu neko no man solītās samaksas, kas sakrājusies vairāku gadu garumā. Šajā uzņēmumā jūtos kā beztiesisks vergs.

L Lelle Bez Matiem 06.03.2012

kādēļ krājat neizmaksātas algas parādu vairāku gadu garumā?

Psihs 06.03.2012

Tu esi IDIOTS, ja vairākus gadus tā par pusvelti strādā!Tā jau točno vergošana sanāk.Nu pasaki, ka Baltanova jaunā mašīna var nejauši nodegt, lai piķo parādu.

а Артурo 02.11.2022

Я работал на Балдзе, наверное 5 лет; меня Марис Болтанов взял без опыта, платил мне даже больше чем я зарабатывал по договору, его брат меня всегда каждое утро с остановки 22 автобуса с Заса, на машине до работы подхватывал, мебель мне домои делали, некоторую, я платил только за материалы, 3 раза уходил с Балдзе и 3 раза брали обратно и четвёртый раз предлагали вернутся, но я уехал с Латвии, счас хочу вернутся и в Ригу, с Испании и на работу на Балдзе, лучшую столярную, чистая правда и все с косяками, но у Мариса, больше плюсов, отвечаю и благодарю)))).