www.sudzibas.lv Sia "ARX" Bezatbildība

Sia "ARX" - Bezatbildība

Kompānijai ARX pasūtīju projektēšanas darbu. Darbam bija ļoti liela atbildība pret termiņu, bet pats darbs nebija liels. Kompānija ARX apņemas to paveikt pāris dienu. Pagāja nedēļa - nepaveica, pagāja otra - apsolījās ātri paveikt, pēc trešās nedēļas vairs neņēma klausuli. Uzskatu ka šai kompānijai ir problēmas ar atbildības sajutu.

V

R Rumbins 05.03.2012

Vai Jums Viktor ir pasūtījuma doc., kas apliecinātu, ka esat veicis pasūtījumu sia ARX par projekta izstrādi?
Ja Jums šāda doc. nav, tad es Jums ieteiktu šo sūdzību izņemt, jo pretējā gadijumā vērsīšos atiecīgajās iestādēs par neslavas celšanu.

Paldies par sapratni.

Savādāk katrs kam ienāks prātā var rakstīt sūdzības.

S stingraa33 05.03.2012

nepiekrītu

L labslabs2 20.03.2013

Ar ARX labāk nepīties!!! Nopirku zemes gabalu Ķekavas novadā un vienojos ar Artūru Rumbinu par kanalizācijas projektu izveidi un realizāciju, diemžēl vienojos mutiski un iedevu arī avansā 500 latus.Nav man ne projekta ne realizācijas ne naudas!!! Pierādīt neko nevaru!!!Uzmanieties cilveeki mīļie un padomājiet ar ko strādājat!!!Prasiet vienošanos uz papīra!!!Bet ar Artūru Rumbinu neiesaku strādāt!!!

R Rumbins 09.04.2013

LabsLabs2
Mārtiņ Jurak ja tu liec šāda veida komentāru, tad pārbaudi ar ko uzņēmums nodarbojās, jo sia ARX neveic projektu realizāciju. un uzrādi jaunā zemes gabala doc. tev tak nav ne graša pie dvēseles, visu tu nospēlē azartspēlēs kur nu vēl zemes gabalu nopirki un vēl avansu iedevi...melis tu tāds.

L labslabs2 03.05.2013

Artūr, vari rakstīt ko gribi, aizbildināties utt! Bet cilvēki zin patiesību, viņi zin, ka esi krāpnieks!!!