Sensovet, A.Ozols - Krāpšana

Konsultācija pie neirologa - 65€ (jau pierasta maksa)
Cīnāmies par kaķa dzīvību jau 2 mēnešus ar šaubīgi noteiktu diagnozi. Pa šiem 2 mēnešiem ir veikts - vairākkārtējas asins analīzes, ultra sonogrāfija, vairāki rentgeni, ehokardiogrāfija, MRI (Lietuvā, Jakova klīnikā), vienvardsakot izmeklējumi ir jūra, svarīgākais ir MRI, kas ir veikts un arī bez radiologa slēdziena ir brīvi pieejams viss fails ar 100 skrīningiem nepieciešamajā formātā.

Vizīte izvērtās tā īsumā - pateica, ka ir neirologiski traucējumi (paldies, mēs to novērojam jau ilgu laiku atpakaļ), MRI bildes atteicās principa pēc skatīties, ar muļķīgiem attaisnojumiem. Piemēram, fails var but ar vīrusu, labi, sūds ar viņu, neriskējam (lai gan, kapec lai cita klīnika, ko tādu darītu), bet taču vismaz paskaties slēdzienu ar 3 bildēm, kas ir manā telefonā. Arī nē, katrs redzot savādāk. Beigas vēl nepakautrējās piedāvāt taisīt savu MRI (500€) un ņemsim vērā, ka Jakova klīnikai ir pieejams viens no jaudīgākajiem MRI visā Baltijā.
Varbūt es kļūdos, bet lasot citu cilvēku pieredzi un vizītes laikā vienīga sajūta radās - ja Tu pie manis netaisīsi pārbaudes un Nemaksāsi!, es Tev neko nepalīdzēšu. Acīmredzot “ārsts” nav ieinteresēts palīdzēt, jo viss ko dzirdu ir recenzijas no grāmatas, novērojumu konstatēšana, bet iespējama virzība uz ko skatīties, kas to būtu radījis - nulle, pat neviens minējums par jeb kādu diagnozi, lai vismaz nedaudz palīdzētu iegūt kādu virzienu, jo kā jau teicu, 2 mēnešu garumā jau cīnāmies. Ir zināms gadījums, kur viņam ir teikts, ka NEDRĪKST laist narkozi, bet to viņš ir izdarījis un palaidis mājās bez pienācīgas novērošanas.
Kopsumma, ja jums ir vajadzīgs naudas kārs neirologs, kurš der vien izārstēt iesnas, vai veikt kādu injekciju, it īpaši narkozi, tā viņam patīk, tad droši pie viņa. Savādāk, pa gabalu. Piebildei, ceļa izdevumi + MRI Jakova klīnikā iznāk pat lētāk nekā taisīt pie šī.

K

R RXX 12.09.2023

Omg. Tak nošpricē to nabaga dzīvnieku, izbeidz viņa ciešanas.