Meklēšanas rezultāti

Ivars Kazāks - Krāpšana (Sūdzība)

Ivars Kazaks profesionāls maldinātājs un naudas pieprasītājs. Uzķeros, jo ieteica cilvēks kuram uzticējos. Prasa lielas naudas summas par juridisku palīdzību un citas situācijas, priekšroka protams skaidrai naudai, bankas pārskaitījumiem vel lielākie prasījumi uz naudas summam. Mana gadījuma palīdzība bija nepieciešama mantojuma lieta. Slēdz ligumu, kurs protams atšķiras no tā ko stasta un sola mutiski. Iestastis un pat ja vajag nospeles teatri lai saņemt naudu bet pēc naudas saņemšanas nekadu...

Ivars Kazāks - parādā par komunāliem maksājumiem (Sūdzība)

Jurists Ivars Kazāks īrēja dzīvokli Juglā un atstāja to ar parādu par 3 mēnešus nemaksātiem komunāliem pakalpojumiem. Tiesas izpildītājs nevar piedzīt tiesas lēmumā norādīto parādu no izmanīgā jurista jau vairāk kā gadu, jo Ivaram Kazākam kā izrādās nekas nepieder, viņam nav uzkrājumu un viņš nesaņem algu bankas kontā......Neiesaku nevienam ielaisties jebkādās darīšanās ar šo cilvēku.

T Tortuga 08.02.2015
Komentāri 2 Īre

Ivars Kazāks - Parāds (Sūdzība)

Jurists Ivars Kazāks īrēja dzīvokli un aizejot no tā nesamaksāja 3 mēnešu komunālo pakalpojumu parādu. Pēc tiesas lēmuma, tiesu izpildītājs nevar piedzīt no ši " glumā" jurista nevienu centu, jo viņam nekas nepieder un izrādās algu viņš arī nekur nesaņem...... Izīrētāji uzmanieties!!!!

R raton 07.02.2015
Komentāri 1 Īre

Ivars Kazāks - Nesamaksāts komunālo pakalpojumu parāds (Sūdzība)

R raton 07.02.2015
Komentāri 1 Īre

AtrisinātaIvars Kazāks - Laulības šķiršana (Sūdzība)

Laulības šķiršana http://www.vajagjuristu.lv/lv/show/ivars-kazaks/71/Pamatojoties uz personīgo pieredzi, nevienam neiesaku šo juristu - Ivaru Kazāku - paņem naudu, dokumentus tiesā neiesniedz, sola novest lietu lidz galam, bet izskatās, ka tas nenotiks. Šķiršanās lieta tika uzsākta 2013.g.augustā. (palasīju komentārus internetā - es neesmu vienīgā apkrāptā)

Ivars Kazāks - Aizstāvība ceļu satiksmē (Sūdzība)

...pārpilns novest šo lietu līdz uzvarai. Šī pārliecība vairoja ticību viņa spējām. Pārsūdzību nākamajā instancē jāiesniedz 10 dienu laikā. Šajā periodā advokāts neuzskatīja par vajadzīgu mani informēt par lietas virzību. Kad 9. dienā painteresējos, Ivars bija neapmierināts par uzbāzību un solīja, ka visu izdarīs. Rezultātā - nekas nav iesniegts, termiņi nokavēti, advokātiņš pazudis. Līdz ar to nevaru atgūt pat lietas materiālus jau 2 mēnešus. Cilvēki, labāk aizstāviet sevi paši, nekā algojiet IVARU KAZĀKU!

AtrisinātaIvars Kazāks - Krāpšana/melošana (Sūdzība)

Bija tiesā lemts atsēdēt 2 mēnešus un 15 dienas. Ņēma naudu par lietas pārsūdzēšanu kaut viņš tikai pavilka laiku. Beigās tāpat nācās sēdēt. Acīs skatītdamies dabūjot lēmumu teica ka būs jāsēž 40 dienas un rakstīs iesniegumu lai ātrāk izlaiž ārā. Cietumā teica ka tas nav iespējams. Paldies par viltus ziņām un meliem. :)

L lawenz 29.06.2020
Komentāri 14

Ivars Kazāks - Saskarsmes tiesības ar bērnu (Sūdzība)

Ir bēdīga pieredze ar šo juristu - Ivaru Kazāku (Pie tam man viņu ieteica viņa bērnības draugs) - paņem naudu, dokumentus bāriņtiesā neiesniedz, sola novest lietu lidz galam, bet neko nedara , prasa tikai vēl naudu. Sazinājos ar Bāriņtiesu, viņš neko nav iesniedzis, ne bijis, ne intresējies Lieta tika uzsākta 2013.g.oktobrī. Tagad uz zvaniem un sms arī neatbild.Kā redzu neesmu vienīgais apkrāptais. Iesaku neielaisties nekādās darīšanās ar šo juristu.

Ivars Kazāks - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Labdien ! Sūdzēties netaisos, bet pastāstīšu, lai citi neuzķeras... Internetā par viņu ir maz informācijas - viņš kā daudz maz sajēdzīgs biznesa cilvēks tīra aiz sevīm... Sevi pozicionē un stāsta par sevi tikai to labāko... Jau trīs gadus man sniedz it kā konsultācijas, bet telefonu ceļ tikai tad, kad zvanu no sveša nr.Situācija bija sekojoša 2012.gadā noslēdzām līgumu par 300 ieskaitot PVN (skaidrā + vēl ap 300), līguma ietvaros pārskaitīju vēl 1000 Ls, to visu izdarīju dienas laikā, ir visi...

Ivars Kazāks - piekrāpta kliente (Sūdzība)

piekrāpta kliente Kas tiesa tas tiesa.Man arī bija saistības ar Ivaru Kazāku bet rezultāts nulle. Un samaksu paņēma lielu naudu 500ero, un vēl paņēma lielu summu kas nebija līguma rakstīts. Es viņam jautāju kam viņam tā summa uz ko viņš man atbildēja priekš tiesas.Es vēlētos zināt vai es varu atgūt naudu kas nau saistīts ar līgumu. Kas it kā bija domāta tiesnesei.Mums visiem cietušajiem no Ivara Kazāka, vajadzētu iesniegt tiesa sūdzību pret viņu par izkrāpšanu.

Ivars Kazāks - Krāpšana ( Komentārs)

Redz kur atkal kārtējais apkrāptais cilvēks. Naudu Kazāks izmānīja, ļurinot savā čangaļu akcentā, bet aizstāvāmajam jēga nekāda :( Apkrāptie- mans ieteikums apvienojieties un sadodat pa nopelniem tam krāpniekam. https://www.sudzibas.lv/ivars-kazaks-krapsana-melosana-c1662401#c1665015

Andris Krastiņš - Naudas krāpšana ( Komentārs)

Ivars Kazāks apkrāpj savus klientus, iekasē tūkstošus, pakalpojumu cilveki nesaņem. Nav samaksajis pa dzīvokli komunālos saimniekam .Uzmanieties cilvēki!

A Atrsn 16.10.2020
Komentāri 28 Iepazīšanās

Ivars Kazāks - Krāpšana/melošana ( Komentārs)

Ivars Kazāks ir melis, krāpnieks, naudas izspiedējs un pretīgs tips.

A Atrsn 07.07.2020
Komentāri 14

Ivars K. - Krāpšana, melošana ( Komentārs)

Tā, tā, tā. Un kur xyg? Kāpēc neraksta, ka Ivars Kazāks arī viņu ir izvarojis un pametis un ir lupata, ne advokāts. Kur ir Nams, jog un citi? Slinkojam!!!

Ivars Kazāks - Laulības šķiršana ( Komentārs)