Meklēšanas rezultāti

Rd Electronics - Плохой сервис и обслуживание клиентов ( Komentārs)

Плохой сервис и обслуживание клиентов Да,я был вынужден отказаться от услуг ''RD Electronics'',потому что я не стал ждать и обратился 31.05.2016 в www.1a.lv они вошли в мое положение и ноутбук был у меня уже 01.06.2016 после 11:00.А ''RD Electronics" предлажил решить проблему,когда ноутбук у меня уже был.

1a.lv - 1a.lv Свинство, а не сервис ( Komentārs)

1a.lv Свинство, а не сервис Добрый день, Сергей. Спасибо Вам за рассказ. Хотелось бы обратить Ваше внимание, что от закона, как Вы выражаетесь, мы не уходим. На нашей домашней странице есть раздел - "Гарантия и Возврат" http://www.1a.lv/disclaimer, где Вы можете ознакомится с условиями возврата товара и о праве отказа. Так же там указано время работы данного отдела. Вы имеете полное право отказаться от товара в течении 14 дней с момента его получения, если у товара не повреждена упаковка, обратившись именно в этот отдел...

1a.lv - Neprofesionalitāte, patērētāju tiesību noklusēšana ( Komentārs)

Neprofesionalitāte, patērētāju tiesību noklusēšana ...vēlamies atgādināt, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, kas slēdzot distances līgumu ir 14 dienas. Ar distances līguma noteikumiem varat iepazīties mūsu mājaslapā http://www.1a.lv/disclaimer Līdz ar to, ievērojot atteikuma tiesību būtību – dot iespēju patērētājam izvērtēt no līguma izrietošās saistības, lai prece netiktu bojāta vai instalētas programmas gluži tā pat, ja to iegādātos parastā veikalā. Kā vienojāmies klātienē, pēc preces diagnostikas slēdziena informēsim Jūs par iespējām apmierināt Jūsu pieteikto prasību.

1a.lv - Maldina par preces esamību ( Komentārs)

Maldina par preces esamību Lenovo IdeaPad Z50-70 - alternatīva! http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_ideapad_z5070 645 eiro: ar starpības kompensāciju 74 eiro+ 10 % par maldināšanu 71 eiro! Lai piegāda kaut 19 maijā un atgriež 145 eiro!

SERVICENET.LV - Garantijas remonts un rezerves daļas ( Komentārs)

Garantijas remonts un rezerves daļas Izdevīgāk būtu griezties laikam pie privātā nekā garantijas remontā. Es par 25 - 30 eiro (maksimums) pārinstalētu jaunu OS, kā arī norādītu, kādu cieto disku jauno nopirkt (domāju, ka šis pilnībā derētu - www.1a.lv/datoru_komponentes/cietie_diski_mobile/western_digital_black_500gb_7200rpm_sata3_16mb_wd5000bpkx" class="cuttext">http://www.1a.lv/datoru_komponentes/cietie_diski_mobile/western_digital_black_50... ) Nebūtu tik lēti, bet noteikti nevajadzētu būt problēmām pēc tam Rezultātā ap 80 eiro, toties nekādu bažu pēc tam. Bieža kļūda ir tāda, ka datoru lietotāji paši nezina, ka...

1a.lv - Neatgriež naudu ( Komentārs)

Neatgriež naudu Labdien! Man ir tāda pati situācija, atgriezu atpakaļ brāķētu preci, un www.1a.lv vairs neceļ ne telefonus, ne atbild uz e-pastiem, kā arī nauda nav atgriezta. Absolūti nenopietns internetveikals. Es vērsīšos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, varbūt kopīgiem spēkiem situācija atrisināsies. Mana pirmā un pēdējā reize šajā internetveikalā. NEIESAKU!

Sia Mobilukss - ( Komentārs)

NEIESAKU neko pirkt no SIA Mobilukss (www.1a.lv). Nopirku iPad, pēc 15 mēnešiem iesprūda galvenā poga, nodevu garantijas remontā. Viņi noturēja ilgāk par mēnesi, neatremontēja, atgrieza ar atrunu, ka garantija bija gads. Tad kāpēc mājas lapā rakstāt „garantija 24 mēneši”?

1a.lv - Naudas atgriezšana ( Komentārs)

Naudas atgriezšana Uzskatu ka www.1a.lv ir diezgan labs interneta veikals, jautajums ir razotajiem, ko tie razo? kapec zem profesionaliem brendiem tie tirgots brakis

1a.lv - Naudas atgriezšana ( Komentārs)

Naudas atgriezšana Saņēmu zvanu no www.1a.lv, ka tuvākajās dienās tikšot veikta naudas atgriezšana, paldies viņiem! Tikai žēl, ka man vajadzēja nemitīgi zvanīties, lai iekustinātu šo procesu.

1a.lv - Naudas atgriezšana ( Komentārs)

Naudas atgriezšana Atbildot uz "uzzy" komentāru, sazvanīju Pioneer servisa centru un viņi atbildēja, ka tas ir skaļruņa defekts, bet www.1a.lv izdomājis tagad stāstu, ka viena tumba esot saskrāpēta, tikai es 100% varu apgalvot, ka nekas nebija skrāpēts un pioneer serviss arī neminēja skrāpējumu!

1a.lv - Огромные очереди в магазине ( Komentārs)

Огромные очереди в магазине www.1a.lv darba vakances nav? ..jo izskatās, ka tur smagi trūkst kadru! ..jo esmu zaudējis labo iespaidu par šo veikalu.. labāk pirkt dārgāk, bet preci saņemt laicīgi!

1a.lv - NEIESAISTIETIES DARIJUMOS! ( Komentārs)

NEIESAISTIETIES DARIJUMOS! Nevajag tagad meklēt vainu citos, jo piegāde tika veikta ar baltu auto uz kura sāniem rotājas uzraksts WWW.1a.LV un arī kurjers bija terpies tādā pat apģērbā, ta ka es saprotu, ka negodīgais darbinieks ir Jūsu.

1a.lv - obman ( Komentārs)

obman Pussidons, vai kā tur to sauc: es gan sapratu - gan to kurš vervelēja kaut kādā valodā, gan arī tevi! И кому из нас хуже!? :) Дурилка кортонная! :) Jo vairāk zinas - jo lidzīgāks cilvēkam kļūst! А www.1a.lv - в 90 % случаев - весьма адекватный интернет магазин!

1a.lv - Brāķētas un nekvalitatīva prece ( Komentārs)

Brāķētas un nekvalitatīva prece ...tiesām iznēsātu tā ka maz neliktos, vajag domāt ar ko sadarbojas, nav ko iepirkt Lietuvas pazemes kantora preci. Tā kā šajā gadījumā preci iegādājās amatpersona un kurai nav laika un pacietības visu šo izturēt viņš gaida, kad interneta veikals sniegs pilnu un kvalitatīvu pakalpojumu! Tas nozīmē, ka preces aprakstā sniegto informāciju gaida no šīs konkrētās prece, kas iegādāta interneta veikalā www.1a.lv *Par personas goda un cieņas aizskārumu draud Kriminālatbildība. *Pastāv ētikas kodekss!

1a.lv - Krapnieki 1a ( Komentārs)

Krapnieki 1a Nu nezinu nezinu! Šitais kantorītis mani nu dien patīkami pārsteidza, jo pirms mēneša pasūtīju portatīvo ar visiem pribambasiem: somu, peli, ausīm... un šie bija gatavi jau tai pašā dienā piegādāt... un tā arī notika! Un arī es izvēlējos maksāt pie preces saņemšanas, bez priekšapmaksas! Tā kā sorry... es visu tik to labāko par www.1a.lv

1a.lv - Поврежденный товар ( Komentārs)

Поврежденный товар Ну вот, как оперативно отвечают конкуренты 1a.lv -https://www.sudzibas.lv/aiolv-vs-pro-sia-krapsana-c557593#c557692. в 1a.lv месяцами нет ответа и copy/paste шаблонные отписки . 1a.lv, кстати, прислал нам телевизор без защитной пленки на экране и видно, что распакован был уже и небрежно сложен в коробку, что мы сразу отметили. Просто не придали значения, так как мы помыслить не могли, что возможен такой обман с их стороны.

Aio.lv/ VS PRO SIA - Krāpšana!!! ( Komentārs)

У нас практически идентичная история только с 1a.lv - https://www.sudzibas.lv/1alv/1alv-povrezhdennij-tovar-c549365. Телевизор и правда LG. Похоже не только 1a.lv поврежденные телики клиентам шлет, специально юридическим персонам, так как их легче обманывать, Когда на сайте заказывали- для физических лиц телевизор не был в наличии. Мы будем обращаться в суд.

Mobilux - Garantija ( Komentārs)

Garantija www.mobilukss.lv (pieder interneta veikals 1a.lv), www.mobilux.lv (pieder interneta veikals 1shop.lv), ir tikai sakritība, ka uzņēmumu īpašniekiem ir viens vārds un uzvārds, bet tie ir divi dažādi cilvēki! Kuriem savā starpā arī ir nesaskaņas, jo daudzi, kas nezin viņus jauc vietām.

Xnet.lv - ( Komentārs)

Neiesaku iepirkties xnet.lv jo, šim Interneta veikalam ir vienošanās ar citiem interneta veikaliem par cenu politiku,par ko ir informēta konkurences padome.šo firmu nosaukumi ir 1A,www.707.lv,Tehnohop,Aio.lv,Ekoshop uncitas kas veido šo karteli.piemēram sharp43cfg6352e 26.05.2017 maksāja 388 eiro(konkurentiem līdzīgi),,bet 30.05.2017 jau maksāja 314 eiro,konkurentiem līdzīgas cenas.pircējiem nav izvēles iepekoties šajos portālos jo cenas ir sarunātas un līdzīgas.