Meklēšanas rezultāti

Crediton.lv - Crediton ( Komentārs)

Crediton Es biju šokā, ka maniem draugiem arī CreditOn atteica kredītu, pats biju izbrīnīts, kaut viņiem ir viss kārtībā parādnieku datu bāzi, un nav ņemti kredīti citā kantorī. Atbilde viņiem atnāca, vai ir parādnieku sarakstā, vai ir paņemts citur kredīts. Man kaut kā paveicās, jo, ka ņēmu CreditON, man arī bija paņemts smscredit.lv, tad neko man neredzēja:)

Crediton.lv - Crediton ( Komentārs)

Crediton 15 sekunžu laikā noraidīts kredīta pieteikums nozīmē, ka cilvēkam ir nenokārtotas parādsaistības citās iestādēs, līdz ar to lēmums par kredīta neizsniegšanu tiek veikts automātiski. Neskatoties uz to, arī šādos gadījumos mūsu komanda meklē iespēju izsniegt kredīta summu attiecīgajam klientam, taču dažkārt, ņemot vērā visu augstāk minēto, creditON piedāvātā summa izsniegšanai var būt mazāka par klienta pieprasīto kredīta summu. Ar sveicieniem, creditON.lv komanda

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti Es esmu ņēmusi gan no smscredit.lv, gan nesen paņēmu kredītu no www.crediton.lv. Nu grūti salīdzināt, bet no crediton.lv dabūju 5 ls savā kontā par to, ka ieteicu šo kredītu aizdevēju draugam! :) Forša akcija!

Crediton.lv - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana CREDITON. LVPilnīgi un apzināti meļi. Nekad neņemiet nevienu naudu ko jums piedāvā. Apmāna vecus cilvēkus aizdod 450 eiro un atpakaļ piepras 1500 eiro. Paši sastāda līgumu uz 4 gadiem, klientam melo, ka uz gadu.

Crediton - neparbauda maksatspeeju ( Komentārs)

neparbauda maksatspeeju Nu Crediton ir assins sūcēju iestāde. Biju aizņēmies agrāk kredītu par 35 eiro, pāris reizes pagarināju un atmaksāju viņiem. Principa viņi no manis pret 35 eiro ieguva kaut kur 60 eiro atpakaļ. Tagad vajadzēja ātri kredītu 150 eiro, ko aprēķināju, ka varēšu atmaksāt, šie pārbauda, pasaka, ka nedos un *** nobloķē man kontu uz 1 mēnesi! Varu atkārtoti pieteikties 23. martā :D Kaut kāds ākstu bars tur vienkārši strādā. Un jā, piekrītu. Pagarināšanas maksa ir murgs. To kantori vajadzētu aizklapēt...

SMS Credit - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana ...un teiksu ta, ka visu izskir cilveks, "kas sez trubas" otra gala, , bet vispar sms credit ir diezgan agresiva iestade, , , , it ka jau var saprast, jo, kurs gan gribetu aizdot naudu bez peļnas, , , , tomer tā vien skiet, ka daudz laipnaki un pretimnakosaki ir open credit, credit 24, ka ari soho un crediton...(nekada gadijuma ta nav reklama sim kompanijam)...

Crediton.lv - tizlā akcija ( Komentārs)

tizlā akcija Nepiekritu blondinkas rakstitatajam. Esmu aiznemusies 50 ls crediton.lv. Un jaatdod bija 47.50ls menesa laikaa. Akcija sak darboties tikai nakoshaja dienaa pec aizdevuma sanemsanas kontaa, un vinji atsuta rekinu ar jauno summu. Ta ka nekada krapnieciba tur nenotiek. Vislabakais piedavajums, kads ir bijis "atdod mazak neka aiznemies." :)

Crediton.lv - tizlā akcija ( Komentārs)

tizlā akcija Ienācu, lai uzrakstiitu par cilveeku čakarēšanu no CreditOn kompānijas puses, bet skat...kāds jau pasteidzies man pa priekšu. Piekrītu visam puiša rakstītajam tekstam un arī nākas atzīt, ka akcija domāta tikai, lai izkrāptu jūsu datus vai "nočakarētu"pirmā kredīta piedāvātās aizņemšanās iespējas. Mani mēneša ienākumi pārsniedz 500 latus, bet, tāpat, kā viirietis iepriekš rakstīja, īsziņā atnāca piedāvājums aizņemties tikai 50 latus:(((( Skaidrs, ka uz tiem 50 latiem akcija nemaz nedarbojas, jo...

Crediton - Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis ( Komentārs)

Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis Šiem ātro kredītu devējiem līgumā ir punkts, kur ir rakstīts, ka viņiem nav jāpaskaidro atteikuma iemesls! Turklāt CreditON nav tas no kura vajadzētu aizņemties! Viņiem GPL ir 475%! Parēķiniet cik pārmaksāsiet???

Crediton - Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis ( Komentārs)

Atteikums pat tad, ja iepriekšējos kredītus esi atdevis Crediton izskatās visiem atsaka un pat nepaskaidro kas nav ok!

SMS Credit - smscredit ( Komentārs)

smscredit viņiem tagad ir viena datubaze ar citiem sms ...opencredit...vivus...crediton un vel citi...

Crediton.lv - draudi ( Komentārs)

draudi Man arī ir bijusi sadarbība ar šo kompāniju pat vairākas reizes - biju aizņēmusies kredītu un noteiktajā datumā nevarēju to atdot, par to informēju Crediton un bija pat reizes, ka viņi man atlaida sakrājušos līgumsodu. Tajā laikā kontaktējos ar darbinieku, vārdā Juris, iespējams, Līcītis. Atsaucība ļoti, ļoti laba. Paldies par to viņiem! Kļūda ir tā, ka cilvēki neuzsāk sarunu un par savām NE iespējām neinformē aizdevēju, vieglāk ir noslēpties ar domu, ka nekas jau nenotiks, gan jau kaut kad samaksāšu. Bet labāk ir neaizņemties un nekrist kārdinājumā, jo procenti ir mežonīgi augsti.

Crediton.lv - izkrāpj ( Komentārs)

izkrāpj CreditON nekad neesmu izmantojis. Vienmēr apskatos ic.lv lapā, kur kredīts ir par brīvu.

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki Es arī esmu ņēmusi naudiņu no CreditOn bet nekādu problēmu nav bijis.Ja kādreiz gadās tā ka nu tik tiešām nevari atdot noteiktajā laikā kredītu, tad ar viņiem var sarunāt un vēl pie tam bez soda naudas.

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki ta ko jus tur doma.. pasi nezin ko gribat panemat kreditus izstere par niekiem un ielien vel dzilak parados netiek vairs gala krit stresa tad sak knabat crediton un 24

Krāpnieki Dody strādā creditON

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki crediton.lv rullē, ļoti patika, i attieksme, i palīdzība kad reģistrējos. Te laikam bļaustās tie lūzeri kuriem jau tā ir miljons kredītu un parādu, vai arī nav darba. Sēž maksā savu BMW X5 kredītiņu, bendzīnam nav, vot i ņem pie šādiem kantoriem, lai varētu aizbraukt līdz maximai vai supernetto.

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki CreditOn.lv молодцы-действуют правильно-мы с другом брали кредит одновременно я зарегистрирован в draugiem.lv дружбан нет...вот я получил кредит он до сих пор ортачится зарегистрироватся на draugiem.lv и на FACEBOOK. политика у них молодёжная

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki esmu viasms pārstāvis, varu teikt, ka mūsu kantorī arī gadās dīvaini klineti kuri pēc tam ir ar kaut ko neapmierinati, tomēr palasot te komentāros, nespēju tam noticēt, tāda sajūta, ka kāds atkal grib izgāzt žulti. crediton.lv ir ļoti persepktīvs un pareizi pozicionēts uzņēmums kuŗš lieki neriskē un šādus dīvainos kredītņēmējus vienkārši izvēlas labāk nekreditēt. Pareizi vien dara, jo mēs riskējam daudz vairāk, jo arī naudas atgūšanas metodes mums ir savādākas neka viņiem.

Krāpnieki Dāvis Sīmanis ir CreditON direktors