Meklēšanas rezultāti

AK Alberta Koledža - lekcijas ( Komentārs)

lekcijas Labdien, nākamie studenti! Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. martā uz Atvērto durvju dienu! Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē. Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22! Ar cieņu Jūsu Alberta Koledža

Alberta koledža - Prakse ( Komentārs)

Prakse Labdien, nākamie studenti! Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu! Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē. Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22! Ar cieņu Jūsu Alberta Koledža

Alberta koledža - Šausmas ( Komentārs)

Šausmas Labdien, nākamie studenti! Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu! Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē. Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22! Ar cieņu Jūsu Alberta Koledža

Alberta koledža - Slēptās izmaksas ( Komentārs)

Slēptās izmaksas Labdien, nākamie studenti! Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu! Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē. Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22! Ar cieņu Jūsu Alberta Koledža

Alberta koledža - Slikta attieksme ( Komentārs)

Slikta attieksme Labdien, nākamie studenti! Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu! Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē. Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22! Ar cieņu Jūsu Alberta Koledža

AK Alberta Koledža - nekvalificēti pasniedzēji ( Komentārs)

nekvalificēti pasniedzēji Alberta koledžā visinteresantākais, ka tur mums tāds Armands Kalniņš 2 programmu direktors no padomju laikiem, kas nu būtu tā, bet tas ka viņš spēj lasīt uzsveru lasīt nevis mācīt 100 dažādus priekšmetus viens pats, gan ir šausminoši. lekciju vietā mums darbi bezgala mājā vai arī kaut kādas stulbas spēles- labi-studenti strādā bet lektors saņem naudu. Bija mums pirmā kursā programmas vadītāja Lauva, tā vismaz zināja savu priekšmetu, arī Saltikovas un Leitānes kundzes savu priekšmetu pārvalda un...

Alberta koledža (Atbilde uz jautājumu)

No augstskolas koledžas programmas uz koledžu. Vai šeit tiešām nav neviena Alberta koledžas studenta??? :(

AK Alberta Koledža - nekvalificēti pasniedzēji ( Komentārs)

nekvalificēti pasniedzēji Melo vien tālāk! Es sazinājos ar septiņiem šīs koledžas beidzējiem, un viņu domas par Alberta koledžu nav sevišķi augstas.

E emuls 10.09.2019
Komentāri 8 Izglītība

Alberta koledža - Neprofesionāla un nesakārtota izglītības iestāde ( Komentārs)

Neprofesionāla un nesakārtota izglītības iestāde ...tieši pirms iestāšanās,bet man bija studiju kredīts un iegrābos ne pajokam. Tagad to gadu es maksašu bankai par neko . Skola priecājas par mulķiem. Tikai taisa jaunas programmas un klapē ciet. Gāju uz Turību, sāku studēt IT . Vismaz nenožēloju. Vislielākais bardaks ,kādu dzīvē esmu redzējusi ir Eka un apr Alberta koledžu arī tieši to pašu esmu dzirdējusi . Visās jomās viena no spilgtākajām skolām . Man ir izglītība jau iegūta ārzemēs ,bet šī joma Latvijā nav vajadzīga un dažu Zagļu banda.

universitāte, koledža - koledza ( Komentārs)

Ja runa ir par Alberta koledžu, no turienes var gan nokļūt trako mājā.

A alo 28.11.2011
Komentāri 20 Izglītība

AK Alberta Koledža - nekvalificēti pasniedzēji ( Komentārs)

nekvalificēti pasniedzēji ...bija viena lekcija diena un viena pa visu nedelju ! Nevienam neiesaku sho koledzhu ! Nevienam no sirds ! Es neesmu iemacijusies neko tadu ar ko es varetu iestaties 3 kursa ! Man nav neka iznjemot stulbas prezentacijas grupaas no 3-5 cilvekiem !!! Alberta koledzhas aptaujaa rakstijaam mes visi kas mums nepatik... Bet aptaujas savilkumaa lasijam tikai un vienigi labus vardus par koledzhu :D kada jega aptaujai ja netiek njemts vera viedoklis ! Sudzejamies par programmas direktoru kas ir jaun...