Meklēšanas rezultāti

"Diāna" A/S - ( Komentārs)

Njaa, nu me jau tur arii biezhi eed, ir naacies saskarties ar taam mazjaam radiibinjaam paaris reizes. Bet ko juus te blameejaas, LV ir briiva valsts, negribat neejat tur eest, juus jau taa kaa kolonijaa, kur viena eestuve un visus tur dzen. Netaalu ir pankoki (tik smaka tur nav laba ;). Gan jau ka var kaadu labu eestuvi netaalu atrast. Par veikalu runaajot, negribi neiepeercies, ir tak pilns ar citiem veichiem netaalu. Jaa protams ir suudiigi, ka tur kvalitaate nav, bet visur jau ir juusu izveele ko pirkt, diaana jau tikai piedaavaa nevis uzspiezh.

J Janis 16.06.2004
Komentāri 35 Tirdzniecība

Maksinets - Internets pazūd gandrīz katru trešo dienu ( Komentārs)

Apzinaaju veel kaadu MAKSINETS nelaimiigo lietotaaju.Vinam ofisaa paskaidrots, ka kabelis pie datora satiits lielaa rullii un tapeec internets bremzee.Man peedeejaa laikaa nedarbojas arii google.lv Uz e-mailu paskaidroja, ka visam jaabuut kaartiibaa un vinjiem nav aparatuuras ar ko ierobežot.Par ko vinji muus tur???Ja pashi nesaprot, tad lai nepiedaavaa citiem.Un lai nelielaas, ka vinjiem ir liels aatrums. DC++ man lielaaks aatrums par 100 kb/s nav.Varbuut tieshaam vados zuud aatrums?

L lietotaajs 28.01.2004
Komentāri 14 Internets

TEIA Tuninga Klubs - ( Komentārs)

nu vispaar - pisdec :))... bija viens "smags pacients" kursh atdzina SASISTU mashiinu,nospoilereejaam, bet peectam shis savaaca auto apmierinaats, bet peec tam naakoshaa dienaa saakakachaat pravas ka mees tipa esam sasitushi to auto un ka lai maxaajam vinjam pikji! (tipa meegjinaaja izspiest no mums kautko)Protams, ka vinjsh tika pasuutiits taisni, turklaat policija arii vinjupasuutiija ar visu vinja zajavu, jo vinja zajava bija nepatiesa utt. ! :(taads luuk storijs par mazo skolnieku, kas bija...