SAF Tehnika (Aranet projekts) - Konkurenti nav vajadzīgi

Pārskats nav par uzņēmumu kopumā, bet gan par projektu un sistēmu testēšanas vadītāju. Es nedomāju spriest par visu uzņēmumu, jo strādāju pārāk maz laika.

Plusi:
Darbadevējs piedāvāja labus sākotnējos apstākļus darbam aranet lietojumprogrammu un sistēmu testēšanā.
- Darba apstākļi ir labi. Ir iespēja strādāt attālināti.
- Atbilstošu atalgojumu.

Mīnuss:
- Beidzoties pārbaudes laikam, tiešais vadītājs bez nopietnas argumentācijas lūdza pārtraukt darba attiecības.
– Tiešās vadītājas attieksme ir neprofesionāla un kā bērnudārzā. Priekšplānā izvirzās personiskā attieksme pret darbinieku (niecoties uz niekiem, nevis pēc būtības, kas neietekmē darba rezultātu). Priekšlikumi neievērot veidni tika noraidīti kā kategoriski pret. Ierobežots skatījums uz problēmu, kas ir jāatrisina.