Rudzātu Vidusskolas direktori. - Attieksme pret skolēniem.

Labdien! Vēlos uzrakstīt sūdzību par Rudzātu vidusskolas direktori. Centīšos maksimāli pieklāīgi uzrakstīt šo sūdzību.
Rudzātu Vidusskolas direktore Valentīna Vaivode, pēc skolēnu stāstītā, neiet uz kontaktu ar skolēniem, daudzi skolēni sūdzās par viņas uzvedību un stāsta, ka direktorei ir “salīdušas zvaigznes acīs”.
Es personīgi biju izveidojusi anonīmu aptauju par direktori un skolu kopumā. Pēc aptaujas rezultātiem var saprast, ka daudzi nevēlās, lai Valentīna Vaivode turpmāk būtu skolas direktore.
Kā arī šodien esmu saņēmusi ziņu, ka dirketores vietniece ir draudējusi skolēnam par anketu. Direktores vietniece teica, ja netiks iedots cilvēka tl.nr, kurš ir izveidojis šo anketu tiks iesaistīta policija. Es nezinu, vai tas ir likumos, bet direktores vietniece ir teikusi, ka kaut kādos Izglītības centros ir likums, ka skolēniem ir aizgliets pārsūtīt vai aizpildīt anonīmās anketas par skolu. Vēlāk es uzzināju, ka direktores vietniece to ir teikusi, jo tā viņai ir pateikusi direktore. Kad direktore uzzināja par šo aptauju, viņa visai skolai bija aizsūtījusi vēstuli par šo anketu. Pēc vēstules var saprast, ka Rudzātu Vidusskolas direktore Valentīna Vaivode domāja, ka mans motīvs bija iztarīt tā, lai skola tiktu aizslēgta, bet īstenībā es un citi skolēni gribam, lai direktori noņem no Rudzātu Vidusskolas direktores amata. Skolēniem no dažādām klasēm vairākkārt ir bijuši konflikti ar direktori. Varu pastāstīt piemēru, kad kāds no skolotājiem pasūdzas ditektorei par skolēnu uzvedību, direktore, neuzklausot skolēnu viedokli, uzreiz uzsāk ar tiem konfliktu.
Es un daudzi citi skolēni, kuri ir uzzinājuši par šo vēstuli, ceram, ka tiksim uzkalusīti un jūs mums palīdzēsiet ar izveidojušos situāciju, jo tas nav pirmais gads, kad skolēniem ir kādi konflikti ar direktori, kuros viņu viedoklis netika uzkalusīts. Kā arī vecāki nemaz nezin par šo situāciju, jo direktore lika vietniecei neko neteikt par šo situāciju.

E