Stomotoloģijas Institūts - kā var pieteikties?

pēc bērnu ārsta ieteikuma maijā zvanīju un pieteicu bērnu pie higēnista. rinda gara. pienāca tikai septembra sākumā. nedēļu pirms tās jaukās dienas zvana no reģistratūras un saka, ka redziet dakterīte slima, un pārraksta mana bērna vizīti pēc pusotra mēneša kādā dienā no paša rīta, kas bija mana izvēle, lai pēc tam bērns varētu iet uz dārziņu un es uz darbu. pagāja pusotrs mēnesis, piektdiena (pieraksts uz nākošās nedēļas otrdienu) un atkal zvana - dakterīte slima, pierakstīsim pie citas dakterītes uz pirmdienu bet pusdienlaikā, kas man īsti neder, jo bērnu uz dārziņu nav vērts vest un pati uz darbu arī netieku, bet nu labi, ņemšu brīvu, jo cita laika viņiem neesot, tuvākais decembrī!!! sanāca tā ka pirmdienā obligāti bija jābūt darbā, tad nu es pirmdienā no rīta zvanu lai pateiktu, ka nebūsim un lai pieraksta mūs uz tuvāko rīta laiku, kas kā jau noskaidroju ir decembrī!! bet man reģistratūrā atbild - kā ?? bet jūs nemaz neesat pierakstīta uz šodienu, es jūsu vārdu atrast nevaru!!! kad šoks mans bija pārgājis un gribēju pateikt ka labi vienalga, jo es tāpat šodien netieku un gribu pierakstīties uz to decembri, tad tā jaukā būtne man pasaka ka pārzvanīs un nomet klausuli!!!... labi ka es nepaņēmu brīvu dienu darbā!!! jā laikam jau tur tie ārsti ir tik smalki ka parastajiem mirstīgajiem pat pusgadu jāgaida lai tiktu pie viņiem uz vizīti, lai gan nav jau teikts, ka man tā laime nospīdēs arī decembrī!!! vai arī vienkārši reģistratūrā strādā pilnīgas...!!!

L Laila 13.10.2008

Vai tā ir vienīgā iestāde, kur ir bērnu higiēnists? Es savus vedu uz poliklīniku Jāņa asara ielā 5 un nekādu problēmu.

E es 13.10.2008

Jā tikai tas ir gandrīz otrā Rīgas galā, bet šitais sūds pie mājas ;)

J just me 13.10.2008

Nu stomatoloģijas institūts mums vienmēr izceļas ar savām ambīcijām.Tur protams strādā viskrutākie un vislabākie dakteri, kuri nekad nekļudās utt.
Cik labi, ka es šai iestādē vairs nemācos!Murgs!

S Stendec 12.10.2009

Labi kā jūs visi tik labi un balti...

A albis 12.10.2009

viņi, tie zobāksti paši tik slimīgi, viņi visu laiku slimo ar kariesu, parodontītu, stomatītu, kā saka kurpnieks bez kurpēm.Jo paši sevi ārstēt nevar, neņamsi takš no sevis naudu, vot tāpēc viņi arī tāpat kā tu Dusmīgā mamma karo ar tiem pierakstiem pie zobārsta, tapēc viņiem tas liekas normāli.