www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Izvairās runāt par cenām ar pacientiem

Stomatoloģijas institūts - Izvairās runāt par cenām ar pacientiem

Izvairās runāt par cenām, lai varētu pielikt klāt kaut kādus mistiskos kodētos pakalpojumus bez izskaidrojumiem kas tie tādi ir, par ko jūs iespējams neapzināti pārmaksājat...
Mājaslapā (stomatologijasinstituts.lv) nav atrodami ne šie pakalpojumi, ne kodēto pakalpojumu nosaukumi.

Man tikai kasē paziņo, ka "jums jāmaksā xxx eur", par ko nobrīnos, jo daži zobārsti pat par to neko neteica. Viens teica, ka par šo 5 minūšu sarunu nebūs jāmaksā, taču pie kases vēlāk kasiere pateica - 50 eur!, tikai tāpēc, ka esmu bijis ielikts uz dažām minūtēm šī zobārsta grafikā. Viņi izmanto ārsta birojs cik saprotu un kasieres grafikā apskatās un tad pašas izlemj vai no šī maksātspējīgā (vai nespējīgā) paņemt naudu, par to kas 5 minūtes bija kabinetā.

Es pat privātās un necilās zobārstniecībās esmu saņēmis tāmi ar cenu un pakalpojuma nosaukumu katru reizi, kad notiek kāda procedūra, un ir skaidrs par ko esmu maksājis.

07.11.2023

E ELLIO 15.11.2023

Jautājums-ja Jūs ejat uz privātām klīnikām un vienmēr saņemat tāmes un izmaksas, ko Jūs darat stomatoloģijas institūtā?

H hopa 19.11.2023

Vai Lietotājs XV zina cik izmaksā ārsta izglītība laika un finansiālo ieguldījumu ziņā? Jūs taču nesēdējāt kopā ar kādu tantuku parkā uz soliņa, kam pajautājāt padomu? Jūs iegājāt telpās, kurās ir izmazgāta grīda, deg elektrība un Jūsu mēteli paņēma garderobiste, Jūs iesēdāties tīrā krēslā, dakteris uzvilka vienreizējos cimdus un apņēma tīru spogli... tas neko nemaksā? Privātprakses ārsti netļaujas paprasīt to, kas viņeim patiesībā pienākas- kontroles un konsultācijas izmaksas, lai tādi kā Jūs pēc tam šinī apšaubāmajā portālā nepiekliegtu pilnas lapas ar savām "spicajām" pretenzijām. Padomju laiku bezmaksas ēra ir beigusies jau sen. Zobārstniecību klīniku zimaksas ir milzīgas, kas ir jāatpelna pacientu pieņemšanas laikā. Arī 5 minūtes ir laiks, ko dakteris varēja veltīt citiem pacientiem... Nez kāpēc pie ginekologa vai cita speciālista atstāj 70 eiro un pat neiepīkstas?

L LietotajsXV 10.01.2024

Izklausās, ka nemaz nelasīji sūdzību, bet atradi kaut ko par ko ierakstīt šizofrēnisku murgojumu, kam nav nekāda sakara ar manu sūdzību. Projicē savas problēmas varbūt,ja jau runā par ārsta ieguldijumiem?

Gribi teikt, ka ārsti kas strādā privātās klīnikās ir bez ārsta izglītbas?.. Privātās klīnikās nav izmazgāta grīda, nedeg elektrība, nav zobārstu krēslu? Privātā klīnikā arī konsultācija 20-30 min maksā tāpat kā SI, un vēl dārgāk.

Kā jau minēju, SI trūkst trūkst cenu pārredzamība.. Zobārsts teica, ka nebūs jāmaksā par 5 min ieskriešanu, bet pie kases kasieres paņem pilnus 50 EUR kā par 30 min konsultāciju neatkarīgi no tā ko zobārsts teica. Kur te ir samērīgums?...