www.sudzibas.lv ROTAVIRUSA POTE prasa naudu dr.DJACENKO

ROTAVIRUSA POTE - prasa naudu dr.DJACENKO

Salaspils novada vizite pie dakteres Djacenko, bernu pediatres, PIRMS PARIS MENESIEM, griezamies ar velmi veikt vakcinu pret Rotavirusu.Daktere Djacenjo no mums prasija 150 ls.Tikai sodien es uzinu, ka paris gadus si vakcina ir pieejama bez maksas. LUGUMS KADAM PARBAUDIT DAKTERES DJACENKO RICIBU.

Z

T temīda 06.12.2011

Čeku pretī saņēmāt, ir pierādījums, ka maksājāt?
Jums jāvēršas Veselības Inspekcijā, Klijānu ielā 4.

G GADIGAMATE 06.12.2011

MULD VINA VISU. KURS KO IR DZIRDEJIS PAR POTEM BERNIEM PAR 150 LATIEM. ZANITE PARBAUDI GALVINU. BEIDZ AMELOT BURVIGU SIEVIETI. LAUNUMS KO TU RADIJI PIE TEVIS PASAS ATGRIEZISIES.

W wiktorija 06.12.2011

mūsu pediatre arī šogad vasarā paziņoja ka šī pote ir maksas - 100 Ls.

D dziednieks 06.12.2011

viktorija beidz dirst. konkreti kura?? uzutisu tev naves engeli. aiznesis tev vezi galva un mele, paralizes tev pirkstus tad zinasi ka melot. pati sev neriebies?????

W wiktorija 07.12.2011

:D ārprāts!!!

E elementāri 15.12.2011

Ka tik paķērkt! Iesākumā izlasi Vakcinācijas noteikumu aktuālo redakciju----->

"57. Vakcināciju pret rotavīrusu infekciju divus mēnešus veciem bērniem uzsāk ar 2014.gada 1.janvāri.

(MK 26.05.2009. noteikumu Nr.487 redakcijā, kas grozīta ar MK 07.12.2010. noteikumiem Nr.1103)"