www.sudzibas.lv RIMI Не принимают обратно поломанный товар. Говорят что на такой товар нет гарантии.

Rimi - Не принимают обратно поломанный товар. Говорят что на такой товар нет гарантии.

Купили ребенку санки, пошли сразу на горку, не прошло и часа санки пришлось нести обратно сломанные, представитель магазина сразу начала говорить что не возместят ущерб. Очень было не приятно. Приложу фотографии чека, санок и место где катались.

14.01.2024

Компания получила уведомление об этой жалобе

S sannas 14.01.2024

Nopietni? Jūs nopirkāt labu preci, cauruma nebija pirkuma brīdī. Vizinoties izsitāt caurumu un tagad vainīgs veikals? Vai veikalā darbinieki to izdarīja? Acīmredzot trapija pret kadu koka gabalu, ledu vai akmens šķembu. Kā var vispār ienākt prātā iet un veikalam izvirzīt pretenzijas? Viņu var arī elementāri ar rokām pārlauzt, ja paloka.
Tā nav elektroierīce, kas pēkšņi sabojājās!

S spotled 15.01.2024

Šo sūdzību vajadzētu ierindot TOP3 sarakstā.