www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Sieviete aiz gaļas vitrīnas 14.04.2024.
Sāksim ar to, ka viņa pat neskatījās manā virzienā, kad es pienācu, bet ar muguru stāvēja un gorījās, lai viņa mani ieraudzītu stingrāk uzteicu - hallo! Uz ko pārdevēja ļoti asi noreaģēja un nelabā tonī sāka bļaut man virsū, viss beidzās ar to, ka viņa draudēja fiziski ar manīm izrēķināties, garām gāja cita pārdevēja, kurā nobļāvās viņai - atkal šitādi! Ja uz šo netiks nekādā veidā reaģēts, es sūdzēšos citās iestādēs, kamēr visa Latvija nezinās to kādiem cilvēkiem ir jāstrādā veikalā, jo pieaugusi sieviete ir jāmāk savaldīties. Pati strādāju apkalpošanas sfērā un zinu gan savas, gan viņu tiesības un pienākumus.

15.04.2024

Dusmīgais Ainārs 15.04.2024

Jums apkapošanas sfērā iemacīja uzrunat cilveku ar vardu “HALLO!” ?

O oIo 15.04.2024

"Pati strādāju apkalpošanas sfērā un zinu gan savas , gan viņu tiesības un pienākumus." . Pēc Jūsu izturēšanās un uzvedības varu tikai pieļaut, ka strādājat pasaules senākās profesijas sfērā.

A asdasd123 15.04.2024

kārtējā karalienes kundze kura atnāca uz veikalu , lai viņai visi bučotu sēžamvietu . tiešām - " atkal šitādi" .

" Sāksim ar to , ka viņa pat neskatījās manā virzienā ". tiešām - kā viņa uzdrīkstējās , neskatīties karalienes virzienā , vēl vajadzīja paklanīties un bučot kājas .