www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana ar maziem bērniem

Rimi - Apkalpošana ar maziem bērniem

Pilnīgi vienmēr braucu iepirkties uz Rimi, jo man ir mazs bērniņš, un man ir izdevīgi, ka visu nepieciešamo varu iegādāties vienā veikalā. Ļoti neapmierina tas, ka šajā lielveikalā nav atsevišķas kases, kurās var norēķināties, ja līdz ir bērniņš. Pircēji, protams pa priekšu nepalaidīs...

Z

K Klients 02.11.2010

Man šāda prasība liekas nepieņemama, jo citiem cilvēkiem tas ir pazemojoši. Man ir nācies doties uz veikalu ķīmijterapijas laikā, kas ilgst pusgada garumā, ar visām izrietošajām sekām - ģīboni, sliktu dūšu, nespēku un tt. (sajūtas neaprakstāmas) un tad iedomājaties ja šādam cilvēkam ir jāpalaiž māmiņa ar niķīgu bēŗneli pa priekšu. Tas ir tiešām pazemojoši. Tāpēc vien es neeju Maximā iepirkties. Kāpēc māmiņām ar bērniem būtu jābūt priekšrocībai, ja vēl pie tam bieži iepirkumu ratos ir paka ar alēnu???
To es pati redzēju Maximā, kad tikko šāda kase parādījās. Rīta stundās citas kases nestrādāja un tad nu cilvēkiem nācās palaist mammeles.

E Eseseseseeseseses 02.11.2010

Man loti patiik mazi beerninji, bet nenormaali kaitina taas mammiites, kuras iedomaajas, ka par cik ir dzemdeejusas, tad ir kluvusas par pasaules nabaam, ka vinas ir kaut kas iipass un visiem vienmeer un visur vinjaam ir jaadod prieksroka. Taadas gan ar ratiem virsuu uznesiisies un pat neatvainosies; ' piepeldees' pie liftiem, kur gaida barins cilveeku un paarmetosi skatiisies, jo uzskatiis, ka vinai ir prieksroka; man pat ir bijis gadiijums, kad viena taada jauna mamasa vienkaarsi piegaja un lepni nostaajaas prieksaa nelielai rindinjai, pat nepajautaajot, vai cilveekiem nebuus iebildumu...Latvijaa vismaz barosana ar kruuti publiskaas vietaas taa neplosaas kaa aarzemees, bet ir piedziivots, ka man eedot pusdienas, ir jaanoskataas, kaa jaunaa mammiite pusatkailinaas un baro savu siiko. Godiigi sakot - man skjeermi ap duusu sametaas...

Attieciibaa uz prieksrociibaam iepirkoties veikalaa - tik tiesaam ir tadas dienas un laiki (riita pusee, piemeeram), kad veikalos cilveeku ir taa pamazaak - kaapeec iet uz veikalu, kad jau ieprieks ir zinaams, ka tur buus garu garaas rindas? Un nesaprotu, kaapeec vispaar maateem ar maziem beerniem ir vajadziigas jebkaadas prieksrociibas - kas tur ir tik nogurdinoss, ja beerns ratos gulj? Tas nav ne fiziski smagi, ne kaa citaadi apgruutinosi. Neviens tacu Tev neliek 5-gadiigu uz rokaam apkaart neesaat? Taa ka beidz piiksteet! Ja nevari beigt piiksteet, tad risini situaaciju veikalaa uz vietas nevis njaudi internetaa!

E ErvīnsPolis 02.11.2010

Bieži vien ščiet ka Eseseseseeseseses ir dzīvē diezgan garlaicīgs cilvēks, un uzturoties šeit viņa vai viņš ceļ savu pašabziņu. Piedod personīgi neesam pazīstami bet lasot tavus komentārus tā izskatās.
Ja dzīvē esi nenovērtēta(ēts) tad interneta vidē tu to kompensē.
Varbūt ir laiks izrunāties ar tuviniekiem(ja tev tādi ir) vai arī atrast kopīgu nodarbi ar ģimenes locekļiem (ja tev tādi ir)
Novēlu tev mazāk komunicēt internetā un ja komunicē necenties izrādīt savu pārākumu.

D Dīdī 02.11.2010

:D:D:D

E Eseseseseeseseses 02.11.2010

Tu, Erviin, mazaak par mani uztraucies, vairaak par sevi. Ja Tu esi tik ljoti informeets par manaam darbiibaam publiskajaa tiimeklii, tad pats ljoti daudz laika pavadi sajaa videe, atskiriiba tikai taada, ka es vismaz savu viedokli varu izteikt.
Dziivee juutos pietiekami sasniegusi un noveerteeta, paldies; arii ar gjimeni un draugiem viss ir kaartiibaa; vienkaarsi ir briizi, kad zinaams laiks bezmaz vai spiestaa kaartaa ir jaapavada pie datora; kaapeec gan neizmantot so laiku, lai paraleeli uzjautrinaatos par padumjiem cilveekiem? Es seit nevienu necensos aizvainot, vienkaarsi konstateeju faktu - apmeeram puse (ja ne vairaak) no seit rakstosajiem triis teikumus bez 5 kljuudaam neprot uzrakstiit, pat nerunajot par skaidru domas izklastu. Un tad veel ir visi tie maizes, apavu un buuvnieciibas veikalos apvainotie cilveeki, kuri reaalajaa situaacijaa nevar paar luupu paarspljaut, bet labpraat internetaa paraud...nu kaa par taadiem nepasmiesies?

P.s. Tu tos 'ščiet' un 'pašabziņu' speciaali lai mani pakaitinaatu pierakstiiji? Tu ljoti izklausies peec taa nabadzinja, kuram Swedbanka auto atnjeema - taa pati vaajaa gramatika. Laikam tas, ko rakstiiju, buus kjeeries pie sirds..

B baiba 05.11.2010

nau nekadas prieksrocibas nau jadod ratiem, mums ari ir berni bet tadas
nekaunas nebijam vaidzetu vispar ar ratiem aizliekt iet veikalos
jo ta jau iepirkuma rati un vel bernu skaties ka kajas nenobrauc.

E ErvīnsPolis 05.11.2010

Ieraksti meklēšanā (Eseseseseeseseses) un tev taps skaidrs cik ilgi tu te pūsti.

E ErvīnsPolis 05.11.2010

Un tas vēl ir tikai mazumiņš:)) Žēl...

D Dīdī 05.11.2010

Nav gadījies redzēt nekaunīgu māmiņu:)) Mazpilsētām ir savas priekšrocības, te cilvēki ir smaidīgi un sabiedriski. Protams neviens nesteidz Maximā laist pa priekšu māmiņu, bet ja kāda palūgtu tikai retais viņai ko iebilstu.
Pati reiz iepērkoties izbaudīju eXpress kasē kā kundzīte pagāja garām pasmaidīja un piebilda''man jau tikai maizīte'' nevienam pat prātā neienaca iebilst.

G gusts 08.11.2010

Manai meitiņai jau ir 3 gadi un nekādu problēmu rindās stavot nav, bet kad ir maziņš bēbītis ziemā satuntuļots, veikalā viņam ir karsti. Parasti palaižu tādus mazos sev priekšā.
Diemžēl pensiju vecums kopš zināmiem laikiem ir tik tālu nonācis, ka man dzemdējušai pēc 30 jāgaida vecāku pensija vēl ilgi, tāpēc pašām vien māmiņām jāstaigā pa veikaliem, jo tie kas agrāk gāja pensijā 50-55 gados varēja palīdzēt saviem bērniem pieskatīt mazos, vai aiziet uz veikalu, tagad tā nav.
Toties daudz reizes esmu redzējusi kā vietējie dzērāji ielien vispār bez rindas, sakot - mums jau tikai alus un cigretes. Es biju vienīgā, kas sacēla brēku, jo pārējie pabīdījās un palaida šos... Protams neko nepanācu. Apsargi pēkšņi bij kautkur pazuduši, par kasieri vispār nav vērts runāt.

Tāpēc, dažreiz varbūt vērts palaist mazu bērniņu sev priekšā, vai slimu cilvēciņu, nevis kautkādus izdzimteņus.

R Ritvars 08.11.2010

Kauns lasīt, kapēc sievietes-māmiņas tā ir jākož, ta var tik tie kuri paši nav vecāki un nekad tadi nebūs, ar tādu attieksmi degradējušies slimnieki, pat lasīt nemāk Maksimā ir kase kura paredzeta jauniem vecākiem ar bērniem, lai ātrak vis tas notiktos jo tik maziņi ir ļoti nepacietīgi un ja tā nebūtu tad arī nebūtu tādas kases, un ir ekspress kases līdz pieciem pirkumiem bet vecās neapmierinātās urkas sagāz savas cukura pakas tonnu, minerāļus lai skalotu savas resnās miesas protams, tādam resnam nelaimigam vecenēm netikt pa priekšu.

M Mellene 08.11.2010

Lai piedod resnās bet piekrītu Ritvaram:)

T toEseseseseeseseses 08.11.2010

Tu esi viena nelaimīga vecene, un jā dzemdēt tas ir varoņdarbs nevis ar ķeizaru??? Varbūt tev pašai ir otrs variants ka tā te izrunājies, tu jau sapuvusi esi te sēžot un ar savu gudro demagoģiju galigi atrofējusies, izej vienreiz laukā no savas samirdējušās istabas cilvēkos, savādāk paliec kā mēbele bez cilvēciskuma iezīmēm, izskatās tavos komentāros ka esi viena garlaicīga vienpate, jo ja būtu vecāks nekad tā neizrunātos.Un pēc tava teksta tev nevar būt bērnu, vai tev vienkārši skauž vecaā kaza.

M Mellene 08.11.2010

Tu Eseseseseeseseses jau piegriezusies esi ar saviem tizlajiem komentiem, ej ielas paslauki, sabiedriskos darbus padari.

E Eseseseseeseseses 08.11.2010

Pilsoniisi, esiet aizmirsusi, par kaadu teemu seit izsakaamies? Un mekleetaajaa ierakstiet pasi savus nikus, ja jau tik ljoti interesee, kurs un cik ilgi sajaa lapaa apgrozas...

T toEseseseseeseseses 08.11.2010

Kljuudaam neprot uzrakstiit, pat nerunajot par skaidru domas izklastu. Un tad veel ir visi tie maizes, apavu un buuvnieciibas veikalos apvainotie cilveeki, kuri reaalajaa situaacijaa nevar paar luupu paarspljaut, bet labpraat internetaa paraud...nu kaa par taadiem nepasmiesies?Tu paskaties ka tu pati raksti tēmu neviens nav aizmirsis izņemot tevi.Un spiesta karta pie dators????Tad jautājums ar ko tad tu nodarbojies vai tik ne ar maucību????

vo vo:)

A alise 12.11.2010

Patiesiba ar atrajam kasem ir ta ka ka pasi pirceji ignore sis atraskases noteikumu un brauc ar pilniem ratiem, bet vinus neapkalpot nozime nepatiksanas gan kasierei gan veikalam!pec pasas pieredzes zinu!un loti daudz vecaku ar maziem berniem jeb grutnieces neizmanto tikai aiz pieticibas!man jau nav daudz precu, nekas man nekur nav jasteidzas!tad kada jega tam atrajam kasem??????Nekaunigiem onkuliem un tantem tie ari izmanto!!!un veikals nav tur vainigs katram pircejam pakal neizstaigasi un virzienu uz kuru kasi jaiet nenoradisi!!!taka jamacas but iecietigiem un ari saprotosiem gan pret sevi, gan citiem!

Z Zane 17.12.2010

Nu šadi var runāt tie kuriem nav bērnu, jo runa nav par ilgo stāvēšanu, bet par to, ka bērns kombinzonā sakarst un var saaukstweties...U n, ja jau invalīdiem vajag atsevišķu kasi, padomājiet, vai kāds no Jums ir kaut reizi palaidis inavlīdu pa priekšu, kas būtu pilnīgi normāli, vai kādu vecu tantiņu, kurai ir grūti nostāvēt, vai arī kādu kuram ir divas preces rokas, nevis stāvēt priekšā ar lielajiem iepirkuma ratiem un tēlot, ka neredz, ka citam jāgaida...BET TAS TA, ĪPAŠI GUDRAJIEM...

M madiite 02.01.2011

Pati strādāju Rimi pie kases, bija iespēja ātrai kasei, bet jēgas nekādas, jo visi vienmēr kaut kur steidzas, un nāk ar lieliem pirkumiem, tāpēc ir parastas kases.Un iespējams, ja pircēji būtu saprotošāki palaistu māmiņu ar mazo, bet mūsu valstī to nesagaidīt...Man pašai ir 2 mazie, saprotu situāciju, un stāvu rindā kopā ar maziem, kad man nav ar ko atstāt, jo tiesa gan, ka ar maziem ir grūti iepirkties, lai cik ātri to necenstos darīt...