AtrisinātaPIKC RVT - Datortehnikas nodaļa

Ja jūs gribat mācīties šajā skolā par programmētāju vai datortehniķi, tad ieteiktu labi apdomāt šo lēmumu. Piemēram, programmēšanas skolotājs pilnībā nemāk runāt latviski, liek vieniniekus. Vienreiz viņš gandrīz sakāvās ar skolnieku, jo pilnā rīklē bļāva uz viņu. Tikai tāds, kuram stipri nervi, varēja neievilkt viņam. Vēl ir tāda skolotāja, kura nemāk runāt latviski un noformulēt teikumus. Viņa katru reizi kavē stundas, reizēm pat neatnāk vispār. Viņa vienreiz nokavēja gandrīz visu stundu un lika rakstīt kontroldarbu atlikušajās minūtēs. Te gandrīz visi skolotāji kavē, bet mēs nedrīkstam kavēt ne minūti. Mājas darbu uzdevumi jānoskaidro no citiem kursa biedriem, jo skolotāji neprot paskaidrot neko. Tas tikai tāpēc, ka nemāk latviešu valodu. Tikai krieviem viņi normāli paskaidro, kas jādara. Es pašlaik eju 3. kursā un ļoti nožēloju, ka atnācu uz šo skolu mācīties. Mācību līdzekļi un programma ir novecojusi. Programmētājiem šeit vēl aizvien māca veco Pascal, kas jau ir apaudzis ar bārdu, un kuru jau sen neizmanto. Kam mums tādu vajag, ar to naudu nenopelnīsi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta rvtsucks 06.01.2016

Viss šeit rakstītais ir izdomājums. Lūdzu piedošanu tiem cilvēkiem, pret kuriem šie apmelojumi tika vērsti.

R

B baikeris 06.11.2014

Esmu viens no tiem, kuri mācās šajā trakajā skolā. Pagaidām ir ok un turos. Vēl palika 1 kurss un tad prom uz Angliju. Bet ne par to ir runa. Runa ir par skolas pagalmu. Tātad es uz skolu braucu ar rolleri. Skolas pagalmā ir liela stāvvieta, kur var noparkoties. Visu laiku esmu tur licis savu braucamo un nebija nekādu problēmu. Vienā jaukā dienā kā parasti, noparkoju rolleri un gāju uz stundām. Kad pēc stundām atnācu, konstatēju, ka rollerim ir pārdurtas riepas un nolauzts spogulis. Jā, diezgan nepatīkami... ;/ Jārēķinās jau ir, ka šeit atnākuši mācīties visādi debīliķi, kuri grib tikai izklaidēties nevis mācīties. Cerams, ka nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies, jo savādāk nāksies likt rolleri citā vietā. Ieteiktu uzmanīties tiem, kuri brauc ar rolleri.

P phobya 06.11.2014

Rīgas Valsts tehnikumā strādā skolotājs Igors Litvjakovs, kurš izceļas ar īpašu prasmi pazemot un apsmiet skolēnus. Viņš sadala tos baltajos un melnajos. Un melnajiem dzīves nav. Kāpēc viņa stundās jājūtas kā apsmiekla objektam? Vai šāda pedagoga rīcība ir pieļaujama? Un ja nenotiek pēc viņa prāta, tad viņš sāk bļaut uz visiem kā tāds psihopāts un likt nepamatoti nesekmīgas atzīmes. Skolotājam būtu jāsaprot, ka tā ir skola un tur nevar tā uzvesties. Manuprāt Igoru Litvjakovu vajadzētu atlaist pēc iespējas drīzāk.

D drag21 06.11.2014

Karoče, Rīgas Valsts tehnikums nav sūdīga vieta kur mācīties, bet protams, ir daži šķēršļi, no kuriem vajag atbrīvoties. Kā viens no šķēršļiem - Igors Litvjakovs. Šito subjektu derētu kā korķi izlidināt no tehnikuma. Nemāk ne runāt, ne mācīt, neko nemāk. Felikss Pavlovskis ir normāls čalis, bet viņa priekšmets - darba aizsardzība - ir stulba mācību daļas ideja par to, kā pusaudžiem iemācīt kaut kādus likumus vai noteikumus. Rasēšana arī ir pilnīgs murgs. Datoriķiem redz jārasē kā arhitektiem. Tad vēl rodas jautājums, vai skolā tāda medmāsa vispār ir. Cik bieži nav iets pie viņas, kad ir slikti, bet viņa nekad nav skolā. Labi, es saprotu, ka tās var būt parastas galvassāpes vai slikta dūša, bet ko darīt, ja tiešām kaut kas nopietns, bet medmāsas tajā brīdī nav? Skolai arī pie dirsas, viņi neko necenšas labot.

V vajpraats 06.11.2014

Bail iet uz skolu, jo tur strādā tik neadekvāta persona kā Igors Litvjakovs. Viņš ne tikai nemāk kulturāli uzvesties, bet arī izgāž savas dusmas uz skolēniem un neprot savaldīt sevi. Nesen uzzināju, ka viņš savulaik ārstējies "baltajā namā" Rīgā. Tāpēc nevaru saprast, kā skolas vadība atļaujas pielaist audzēkņiem tādu sabiedrībai negatavu personu. Ja vēlāties, lai jūs mācītu adekvāts programmēšanas skolotājs un izvairīties no liekiem pārdzīvojumiem, ejiet uz citu skolu. Rīgas Valsts tehnikums jūs pataisīs trakus!

S strikerone 06.11.2014

Septembrī sāku mācīties par programmēšanas tehniķi. Tagad lasot šito visu par to Igoru un Kuharčiku domāju, varbūt iet prom no RVT kamēr nav par vēlu, jo mani 2. semestrī sagaida tas pats... Te jau tikai dēļ tās rasēšanas ir vērts iet prom - tā tiešām ir neciešama. Tikai lieka laika tērēšana.

B Budenny's 06.11.2014

Интересно, как скоро надоест одному обиженному дураку каждый день оставлять тут комментарии?

B Budenny's 06.11.2014

Смешно читать комментарии по типу этого: "Septembrī sāku mācīties par programmēšanas tehniķi. Tagad lasot šito visu par to Igoru un Kuharčiku domāju, varbūt iet prom no RVT kamēr nav par vēlu, jo mani 2. semestrī sagaida tas pats... "

Когда комментарий добавлен 06.11.2014 ...
Парень, проснись, сегодня уже ноябрь! ;) :)

W wtflulz 06.11.2014

Bļāā, labi ka neaizgāju uz RVT... :DD:D:D

M makslinieks97 06.11.2014

Ja gribat vnk dabuut papiiriti, tad nav jega uz shejieni iet. Ir daudz labu vidusskolu, kur var dabut videjo izgliitibu. Man draugs iet RVT un diez cik priecigs nav. Vinjam taa dziivoshana kojaas sanak daudz dargaka neka taa nieciigaa stipendija. Tur jau taas eiropas stipendijas skatas pec atzimem, un videjo 8+ ir dabut gandriz nereali. Tad tev visiem skolotajiem naktos list dirsaa un zubrities katru dienu. Bet ja videja 4-5 tad ta nav nekada stipendija. Nu 2. kursaa vel ir ok, tur jau bik lielakas tas stipendijas bet vienalga vareja but lielakas. Nedrikst but nevienai nesekmigai atzimei atestacija un vairak par 2 neattaisnoti kavetam stundaam nedeljaa, savadak stipendija nebus. Tur katru menesi lidz apmeram 25. datumam izliek visas atestacijas.

C chalitis 06.11.2014

Es ari pirms dazhiem gadiem macijos RVT par automehaniki, bet tikai vienu gadu un pec tam aizgaju. Man gan nebija tadi skolotaji ka Igors, bet dazi ari bija tadi debili. Aizgaju, jo nepatika ta macibu programma. Stundas ari loti daudz izkrita, tiesi specialajos priekshmetos. Jaa palasot par tam tualetem var pareekt :D Kad es tur macijos tas tualetes ari bija briesmigas. Visi tur gaja pipet un ardijas...

L lietuss 06.11.2014

Igor, cik tev sūdzības vajag, lai tu aizietu prom no darba? Man liekas, ka ar šo pat pietiek, lai brauktu prom no Latvijas.

B Budenny 06.11.2014

Марис, я не Игорь, но тебе скажу кое-что: Мы все Игорю кланиться в ноги должны за то, что он нас учит, и готов с нами сидеть до самого вечера.. Надо только захотеть и попрасить его..

Ты, гнида, уже столько говна в техникуме сделал...

Кто кидался мандаринами в классе? Правильно - Марис.
Кто взрывал бутылки в техникуме? Правильно - Марис.
Кто рисует маркером на скомейках? Правильно - Марис.
Кто вечно кидается ручками у бутылками? Опять - Марис.

Так что лучше бы молчал, а не каждый день регал тут новые аккаунты и комментировал..
А потом ещё хвастался этим перед классом.

R rpad 12.11.2014

Smieklīgi ir ne tikai tie komentāri, bet arī tas, kā visi, tik ļoti izmisīgi, cenšas noskaidrot tos komentētājus. Tīrākā komēdija. Varbūtība, ka atradīs vainīgos, ir vienāda ar nulli. Drīzāk, tas varētu būt kāds ļoti labi nomaskējies krievvalodīgais, piemēram, Jurijs Romanovs.

J Jājājā! 13.11.2014

no likteņa neizbēgt

J Jānis333 30.11.2017
Sliktākais Tehnikums

Skola ir ļoti slikta, skolotāji ir slikti neviens neko neimāca, atzīmes liek tādās kā liekās nevis labo darbus. Stipendijas kavējās, viss nenotiek laikā, šausmīgais bardaks, lūdzu padomājat kārtīgi pirms nākat uz šo iestādi!

R R94J 10.09.2020

Pabeidzu RVT pirms 6 gadiem, bet citā nodaļā. Man nelikās tik slikti. Laba skola, ir jāmāk sarunāt un Kazakēviča ļoti labi mācīja matemātiku.
Skola ar vēsturi, ēka vairāk kā pirms 100 gadiem celta par to nav jābrīnās.
Par stipendijām ir dīvaini, mums arī bija problēmas ik pa laikam ar to, ka nesekmīgas saņēma vairāk kā sekmīgai, tas mani izbrīnīja.
Daži skolotāji tomer bija ļoti neētiski pret citiem skolniekiem. Visā kopumā man patika RVT, tīri attieksmes dēļ