AtrisinātaPIKC RVT - Datortehnikas nodaļa

Ja jūs gribat mācīties šajā skolā par programmētāju vai datortehniķi, tad ieteiktu labi apdomāt šo lēmumu. Piemēram, programmēšanas skolotājs pilnībā nemāk runāt latviski, liek vieniniekus. Vienreiz viņš gandrīz sakāvās ar skolnieku, jo pilnā rīklē bļāva uz viņu. Tikai tāds, kuram stipri nervi, varēja neievilkt viņam. Vēl ir tāda skolotāja, kura nemāk runāt latviski un noformulēt teikumus. Viņa katru reizi kavē stundas, reizēm pat neatnāk vispār. Viņa vienreiz nokavēja gandrīz visu stundu un lika rakstīt kontroldarbu atlikušajās minūtēs. Te gandrīz visi skolotāji kavē, bet mēs nedrīkstam kavēt ne minūti. Mājas darbu uzdevumi jānoskaidro no citiem kursa biedriem, jo skolotāji neprot paskaidrot neko. Tas tikai tāpēc, ka nemāk latviešu valodu. Tikai krieviem viņi normāli paskaidro, kas jādara. Es pašlaik eju 3. kursā un ļoti nožēloju, ka atnācu uz šo skolu mācīties. Mācību līdzekļi un programma ir novecojusi. Programmētājiem šeit vēl aizvien māca veco Pascal, kas jau ir apaudzis ar bārdu, un kuru jau sen neizmanto. Kam mums tādu vajag, ar to naudu nenopelnīsi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta rvtsucks 06.01.2016

Viss šeit rakstītais ir izdomājums. Lūdzu piedošanu tiem cilvēkiem, pret kuriem šie apmelojumi tika vērsti.

R

R reperis87 30.10.2014

Rīgas Valsts tehnikums ir šausmīga skola. Es tur mācos jau 2 gadus un nevaru saprast, kādēļ aizgāju tur mācīties. Nekāda izglītības līmeņa. Skolotāji nezin, ko no sevis ir iedomājušies, uzvedas tā, it kā pasniegtu kaut kādā krutajā augstskolā. Igors Litvjakovs ir nenormāls. Pie viņa var iekļūt tādās ziepēs, ka ārā netiksi.

J jancis610 30.10.2014

Jā, pagājušo gadu sāku tur mācīties. Tāds murgs... Igors Litvjakovs ir pilnīgs āzis, bet nošpikot ir viegli. Četrinieku jebkurš idiots var dabūt. Viss tizlākā učene ir Irina Kuharčika. Vienkārši tā ir tāda dura. Pie viņas ir reālā pakaļā, vispār neko normāli nevar nopelnīt. Kojās gan ir reāla haļava. Var dzert katru dienu, bez apstājas. Dzeru kā traks, bet atzīmes vienalga ir labas. Nākat tik mācīties uz RVT, ja gribat nodzerties līdz ručkai.

K kents95 30.10.2014

Esmu mācījies Rīgas Valsts tehnikumā un neko labu par šo skolu nevaru pateikt. Viss jau bija labi, līdz kādā jaukā dienā Litvjakova kungs nosauca manu māti par mauku. Ar to arī beidzās manas sekmīgās skolas gaitas! Varēju darīt ko gribu, bet programmēšanā sekmīgu atzīmi neredzēju līdz pat skolas beigām. Bija vēl tāda Irina Kuharčika, kura man, nezināmu iemeslu dēļ, pēkšņi sāka močīt divniekus. Iznākums bija bēdīgs. Visos priekšmetos biju sekmīgs, izņemot tajos, kas bija pie šiem abiem ziķeriem. LABA SAJŪTA DĒĻ DIVIEM UČUKIEM NEDABŪT DIPLOMU!!! Prakses vispār bija ideālas! Vienu dienu saka, ka prakse nebūs, bet izrādījās, ka bija, un otrādi. Prakses vadītājs arī cirvis reālākais. Kamēr džekiņi lauza datorus un auroja pa visu kabinetu, tikmēr šis kabinetā sildījās pie šnabja glāzītes. PALDIES RVT PAR IZNIEKOTIEM ČETRIEM GADIEM NO MANAS DZĪVES!

W wilsson 30.10.2014

Skolai ir tik zems līmenis... Nožēlojamā skola. Sakarīgu skolotāju tur nav, kārtība nekāda, pilnīgs vāks. Kad sāku mācīties, mācīja lietas, kas nekur neder. Kaut kādas debīlas rasēšanas, darba aizsardzības, saskarsmes... Skolēni, kas atnāk - lielākā daļa mūk no turienes prom. Ļoti maz pozitīvā. Skola ar augstu laucinieka statusu, jaunieši apkārt staigā nodzērušies, nopīpējušies, bez nopietniem dzīves mērķiem. Skolā nemāca neko tādu, ko nevarētu apgūt pašmācības ceļā. Neiesaku dzīvot kojās. RVT kojas ir pusnobrukusi ēka, kur visi sanāk, lai dzertu un pīpētu. Tāds nu, tas Rīgas Valsts tehnikums ir - pretīgs un nekam nederīgs mēsls.

P paldiespaldies 02.11.2014

paldies ananinimas par plašo pielikumu. cerams pamatskolnieki ņems vērā mūsu sūdzības, negribas, lai Latvijā tik daudz idioti ar sap*stu izglītību dzīvo

H hazard 03.11.2014

Šausmas, kādos apstākļos jāstrādā skolotājiem un jāmācas skolēniem. Tikai tagad, kad skola ir novesta līdz pēdējam, sāk visu remontēt. Skola bija uz brukšanas sliekšņa, bija bīstami tur atrasties. Kabinetos stāvēja spaiņi, kur pilēja ūdens, viss drupa, ūdens tika pie elektrības. Viss varēja uz īso aiziet! Mācīties nav grūti, bet nav disciplīnas. Puse audzēkņu šo skolu nepabeidz, ielaiž mācības un vairs nevar neko izlabot.

D delta007 03.11.2014

Skolas piedāvātā izglītība ir ļoti vāja, ne tikai dēļ novecojušās mācību programmas, bet arī nekompetento pasniedzēju dēļ. Vairāk vai mazāk vidējo priekšemtu pasniedzēji ir sakarīgi, bet problēmas sākas ar speciālajiem priekšmetiem. Klasē vai nu ir visatļautība, kur katrs dara ko grib, vai arī pasniedzējs tikai diktē, un viss tiek brutāli, bez izpratnes norakstīts, bet ja tiek rakstīts, tad nejēdzīgos apmēros. Protams, ne viss ir balts uz melna. Pa retam arī pamanās iemaldīties kāds sakarīgs pasniedzējs, kurš stundā veido dialogu un, patiešām, mēģina iemācīt. Vārdu sakot, tas kas ir jāsaprot - šī skola ir tehnikums. Tātad, ja šogad tu pabeidz 9. klasi, tad tev vajag mazliet paskatīties uz sevi un novērtēt, kāds skolnieks tu esi.

F frenkijs 03.11.2014

Ja tu jau pamatskolā mācies uz sešiniekiem un uz leju, īpaši negribi mācīties un gribi normāli notusēt, tad nāc uz šo skolu, kā arī iestājies dienesta viesnīcā. Šeit ir daudz cilvēku, kuri māk labi pavadīt laiku. Šie būs ļoti jautri tavas dzīves gadi, un, ja neesi pilnīgs mudaks, kas nevar pat šāda līmeņa skolā izvilkt sekmīgu atzīmi, tad nāc - ar ļoti mazu piepūli dabūsi diplomu (kamēr tev būs telefons ar labu fotokameru un internetu), un ja izspēlēsi savas kārtis pareizi, tad nonāksi arī normālā darba vietā (šo aspektu vairāk noteiks tas, kā tu uzvedīsies savā darba vietā - harizma, apķērība, atbildība). Vienalga visu nepieciešamo tu iemācīsies tur.

A AtverAcis 03.11.2014

Būtībā sanāk tā - nevēlies mācīties, gribi tusēt - nāc uz RVT. Vēlies mācīties - nenāc. Bet ir jau arī trešais variants - labas sekmes pēc pamatskolas, un tu tomār atnāc uz RVT. Mana prognoze - šī skola tevi degradēs. Laika gaitā tu pieradīsi slaistīties, un ar laiku tev kļūs grūtāk un grūtāk mācīties, un vēlme arī pazudīs. Tavs draugu loks arī nebūs tāds, kas tevi attīstīs, bet gan vilks uz leju. Ja tu atnāksi ar kādu radošumu uz šejieni, tad šeit tu arī to atstāsi. Protams, ir arī izņēmumi, bet tāpēc arī tos sauc par izņēmumiem, jo tas nav standarts, un tādus gadās reti redzēt.

Z zubriss 03.11.2014

Njā... Manā specialitātē, lielākā daļa skolotāju ir pilnīgi un galīgi nezinoši savā jomā un kā skolotāji - ļoti slikti. Neviens nevar neko iemācīt. Tikai trešdaļa no visas grupas ir sekmīgi, un mums cenšas iestāstīt, ka mēs nemācoties. Pirmajos kursos mācības uzsāk ap 30 skolēnu, bet ar katru kursu to skaits samazinās, un līdz pašām beigām paliek labi, ja 10 cilvēki. Uz mums tikai bļauj ka nemācamies un esam stulbi - daudzi no tiem, kas atnākuši, tieši otrādāk - ir gudri un prasmīgi.

W wendy 06.11.2014

Kopumā, tā arī ir, kā šeit raksta. Nu, ir tā mācību programma novecujusi, ir tā skola dikti veca, un ir daži skolotāji neciešami. Nu jā, tualetēs arī notiek briesmu lietas. Kaut gan, man jāsaka, ka Rīgas Tehniskā koledža ir vēl sliktāka.

K king96 06.11.2014

Diezgan stulbi, ka tagad uz sporta stundām jābrauc uz kaut kādu sporta manēžu, kas atrodas blakus t/c "Mols". Sanāk nepatīkama braukāšana uz turieni un atpakaļ, ja pēc sporta ir vēl kaut kādas stundas tehnikumā. Daudzi cilvēki dēļ tā vairs nenāk uz sporta stundām.

T teddy12 06.11.2014

Vienu reizi man sanāca nepatīkama aizķeršanās tehnikuma garderobes dēļ. Atnācu uz skolu un noliku jaku. Dežurante man iedeva numuriņu. Kad beidzās stundas, es gāju pēc jakas. Man jakā bija palicis telefons. Gribēju paņemt telefonu, bet, kad uzvilku mugurā jaku un iebāzu roku kabatā, es sapratu, ka mans telefons ir pazudis. Uzreiz gāju pie dežurantes un paskadroju situāciju. Šī apgalvoja, ka neko nav ņēmusi un nesaprata, kā vārēja pazust tas telefons. Es viņai teicu, lai paskatās uz grīdas, varbūt izkritis no kabatas. Beigās manu telefonu tā arī neatrada. Kopš tās dienas, virsdrēbes garderobē vairs nelieku. Tas pats reiz notika ar manu draugu, kurš arī ir mācījies Rīgas Valsts tehnikumā. Viņš stāstīja, ka nav atradis maku kabatā pēc tam, kad izņēmis jaku no garderobes. Pēc pāris dienām viņš atrada savu maku, bet tas atradās miskastē tur pat pie garderobes un jau bija iztīrīts. Laikam šeit uzdarbojas kaut kādi zagļi. Tāpēc nekad neliekat kabatās nekādas mantas, ja ejat nodot virsdrēbes garderobē, vai vēl labāk - vispār neliekat tur savas virsdrēbes.

S shit1 06.11.2014

Izskatās, ka Rīgas Valsts tehnikums jau sāk pārvērsties par stroiku. Varbūt tiešām jāsāk vākt parakstus par mācību iestādes darbības pārtraukšanu vai tās nolīdzināšanu līdz ar zemi.

P pacanskijpacan 06.11.2014

Skolotāji ir nekompetenti un paši nesaprot to, ko māca stundās. Te vispār nav nekāda kārtība! Līdz šim visi klusēja, bet nu, patiesība ir nākusi gaismā!

P parakstiesrvt 06.11.2014

vajadzētu savākt anonīmus parakstus par dažu skolotāju atlaišanu! es apsolu, tā būs!!!

K kosmonauts 06.11.2014

Mīļā tauta, nu padomājiet taču kārtīgi, ko gribat darīt pēc 9. klases. Varu derēt, ka skola, kurā mācāties šobrīd, ir simtiem reižu labāka nekā RVT. Labāk pabeidzat tās 12. klases (ja tā ir vidusskola) vai ejat uz normālu vidusskolu, ģimnāziju. Jums būs plika vidējā izglītība, taču jūs vismaz būsit kaut ko tur iemācījušies. RVT neko jums neiemācīs, kādi atnāksit uz turieni - tādi aiziesit. Štrunts ar visām stipendijām, kuras maksā RVT. Tās nav to vērtas, lai tur mācītos. Vienalga 1. kursā tās stipendijas ir smieklīgas.

B betmens8 06.11.2014

Psc kaa es nozheloju, ka atnaacu uz shejieni maaciities!! Visvairaak mani izbesiija Igors Litvjakovs. Tas stulbais meerglis atteicaas pienjemt manu praksi 2 reizes. Peec tam es pasuutiju vinju dirst, neieshu te chakareties pa desmit reizeem... Tad veel es vienreiz saslimu ar kkadu zarazu peec tam, kad paseedeju skolaa uz poda. Nevareju menesi iet uz skolu, visu laiku veemu un bija nereaali slikti. Blaa labi, ka aizgaju uz normalu skolu.

R ridiculous 06.11.2014

It kā esi atnācis mācīties savu profesiju, bet māca pavisam kko citu. Pirmajā kursā kaut kāda debīla rasēšana, saskarsme, darba aizsardzība - kam šitie hreni vajadzīgi? Uz stundām arī skolotāji nāk, kad grib. Mūžīgi jāsēž aiz durvīm un jāgaida viņus. Stundu sarakstu sastāda kaut kāda auna piere. Saliek pa starpai brīvstundas, no kurām nav nekāda jēga, tikai ilgāk sanāk sēdēt skolā. Tualetes vispār kā pie bomžiem.

P puiseens 06.11.2014

Skolas tualetes ir šausmīgas. Tur smird kā cūku kūtī, grīdas slapjas, uz sienām sarakstīti krievu lamu vārdi un sazīmēti milzīgi daikti. Podiem brilles vienmēr ir apmīztas un reizēm arī nodirstas. Gadās arī redzēt uz sienas izsmērētu sūdu. Kad vienreiz čurāju pisuārā, pēkšņi tualetē ienāca viens skolotājs un apstājās man blakus, tad viņš skatījās uz manu locekli tik ilgi, līdz beidzu. Es nezināju, ko darīt. Viņš vienkārši stāvēja tur un blenza uz TO kā tāds nogribējies maniaks. Es taču nevarēju skriet ārā, man vajadzēja pabeigt kārtot savas vajadzības. Tagad man bail pat iet uz tualeti...