Rīgas namu pārvaldnieks - Udens zagsana

Vai Mk noteikumu nr1013 ievieseji domaja,kad ieviesa sos noteikumu grozijumus?Diez vai,jo tagad sanak ta,ka cilvekiem jamaksa dubultmaksa par patereto,un nepatereta udens korekcija.Tas pec musu ministru kabineta domam esot atbalstami.Divokliem ar skaititajiem nekada gadijuma nevar likt maksat dubultmaksu par udeni,tas ir apsurds!Atgadinu,ka pagajusa gada nogale,sadu negodpratigu ricibu uznemums Sia Rigas namu parvaldnieks praktizeja,pret dzivokla ipasnieku ar kustibu traucejumiem,kurs veselibas stavokla del,nebija paspejis iesniegt skaititaja radijumus no 25 lidz 27.Tadejadi apzogot so cikveku.Domaju,ka sodam par laikus neiesniegtiem radijumiem,jabut adekvatam.Nemot vera ka skaititaju radijumi tika sanemti oktobri,novembra rekina udens korekcija 81 euro ir neadekvata.Tas jau lidzinas zveribam kungi,piestadit sos rekinus cilvekam ar ienakumiem 106 euro apmera.Atgadinu,ka sava ipasuma neesmu nozadzis ne pili Jusu udens,ne ari ka citadi krapies,un versisos tiesa si jautajuma izskatisanai.Tas ir genocids pret veciem vientuljiem cilvekiem,vai cilvekiem kuri nevares iesniegt Jums sos radijumus laikus,veselibas stavokla del.

O outlook 02.12.2015

Tas tiešām nav cilvēcīgi. Turklāt tās 3 dienas ir par maz, vajag pēdējo mēneša nedēļu. ļaudis mēdz būt komandējumos, viss kas cits var notikt, tās pāris dienas ir nepieņemami!