www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks kļūdains komunālo pakalpojumu rēķins

Rīgas namu pārvaldnieks - kļūdains komunālo pakalpojumu rēķins

Zemāk ir parādīta mana sarakste ar Rīgas namu pārvaldnieku. Uzrakstīju divus e-pastus lai sadalītu "parāda"
nomaksu pa vairākiem mēnešiem, bet nekādu atbildi vēl nēesmu saņēmis. Parāds radās RNP kļūdas dēļ.
Uzskatu ka par šo parādu līgumsodu nevar uzlikt.

Cieņā
Uldis Stankēvičs

Labdien!

Paldies par atbildi. Vai ir ispēja parādu (tas radies Jūsu kļūdas dēļ) sadalīt pa diviem vai trīs mēnešiem,
jo februārī būs grūtības nomaksāt tekošo rēķinu un vēl papildus visu parādu.

Jau iepriekšs paldies par pretimnākšanu!

Ar cieņu
Uldis Stankevičs

On 2014.19.2, at 15:07, Rīgas namu pārvaldnieks wrote:

19.02.2014. Nr.1-10/7051

Labdien!

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (turpmāk – Sabiedrība) saņemta un izskatīta Jūsu elektroniskā pasta vēstule (reģistrēta 2014.gada 3.februārī ar Nr.1-10/4339) par dzīvokļa īpašuma Kandavas ielā 12 – 39, Rīgā, īpašniekam izveidojušos parāda skaidrojumu.
Atbildot uz Jūsu elektroniskā pasta vēstuli, Sabiedrība informē, ka 2013.gada 21.decembrī tehnisku iemeslu dēļ dzīvokļa īpašuma Kandavas ielā 12 – 39, Rīgā, rēķina apmaksai kļūdaini pievienota apmaksa, € 102,86 apmērā (Ls 72,29), kas bija izveidojies cita Sabiedrības klienta kļūdaini noradītas informācijas dēļ (maksājuma veikšanas brīdī).
Kļūdainais maksājums identificēts un koriģēts ar 2014.gada janvāri, tādēļ maksājums noņemts no dzīvokļa īpašuma Kandavas ielā 12 – 39, Rīgā, klienta rēķina un novirzīts pareizā dzīvokļa īpašuma klienta rēķina apmaksai. Rezultātā, 2014.gada 1.februārī dzīvokļa īpašuma Kandavas ielā 12 – 39, Rīgā, īpašniekam izveidojies pārvaldīšanas un saņemto pakalpojumu pamatparāds € 102,86 apmērā (Ls 72,29).
Ņemot vērā izveidojušos situāciju, Sabiedrība aicina līdz 2014.gada 28.februārim veikt pamatparāda pilno apmaksu, € 102,86 apmērā (Ls 72,29), bez līgumsoda piemērošanas. Vēršam Jūsu uzmanību, ja pamatparāda apmaksa tiks veikta pēc norādītā apmaksas termiņa, līgumsoda anulēšana netiks veikta.

Cieņā
Marija Jankovska
Administratīvās pārvaldes
Iesniegumu izskatīšanas nodaļas
Elektroniskās informācijas aprites daļas speciālists
SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”
www.rnparvaldnieks.lv

Veiksmi!
Uldis

U

Minesota 05.03.2014

Uldi, ja tev atnāca janvāra rēķins ar pārmaksu, tad kāpēc tu neinteresējies, kāpēc pārmaksa?!?!?!? Vainīgs ir nevis RNP, bet idiņš, kas nemāk pareizi uzrakstīt divpadsmit ciparus.

U uldisst 03.04.2014

Tomēr kāds izlasījis manu sūdzību, bet ne līdz galam. Es arī sāku interesēties par parādu. kas uzrādījās rēķinā ar e-pasta starpniecību. Bez tam janvāra rēķinā ir teksts: "Šis rēķinas ir uzskatāms par debitoru savstarpējās salīdzināšanas aktu.
u.t.t." Varbūt kādi pārrēķini gada beigās - domāju.

Visam jau piekritu, tikai negribējās maksāt kavējuma naudu gandrīz 8.00 eiro apmērā par citu kļūdām.

Jautājums tagad ir sekmīgi atrisināts un kavējuma nauda nebūs jāmaksā. Par to liels paldies sabiedrisko attiecību vadītājai Regīnai Ločmelei.

Veiksmi - Uldis

viņi par mūsu naudu saņem algu, kràptu naudu!

A Aigars1974 22.02.2015

RNP ir zaglu kompanija..vistiesakaja si varda nozime, esmu gatavs to pieradit publiski.Nevienam neieteiktu ar so kompaniju sadarbibu.

Latviešu tautas 22.02.2015

И после этого они обижаются что их называют нацией дебилов?..