www.sudzibas.lv Rīgas Domei Sastrēgumi / Tēriņu ielas krustojumā

Rīgas Domei - Sastrēgumi / Tēriņu ielas krustojumā

Sveicināti!

Es vēršos pie Jums ar sekojošu lietu! Ir veikta ceļu remonta izbūve Tēriņu un Robežu ielas krustojumā, bet diemžēl, neviens nav paredzējis to krustojumu izbūvējot nedaudz paplašināt uzliekot regulējamo luksaforu! Kā luksafors ir sācis darboties ir sākušies lielie sastrēdumi virzienā no Mārupes pa Tēriņa ielu uz centra (Āgensklana) pusi, jo vadītāji, kuri pie regulējamā krustojama veic kreiso pagriezienu, pārējie vadītāji, kuri vēlas braukt taisni centra virzienā, pilnīgi un nekādi nevar izbraukt, sakarā ar to, ka braucamā josla ir pārāk šaura, lai blakus atrastos divi transporta līdzekļi (automašīnas)! Lūgums, kamēr remonta darbi nav līdz galam nobeigti, veikt rekonstrukciju un tomēr paplašināt šo krustojumu, atvieglojot kustību centra virzienā!

Paldies!
Ar cieņu,
Jānis

K Kaspars 05.11.2013

Tas krustojums ir norakstāms, vakar nelaimīgā kārtā trāpījos tur un to pēc tam kārtīgi nožēloju. Ātrākais risinājums pašlaik būtu uzstādīt luksoforu tā, lai no Mārupes braucošajiem būtu ilgāk zaļā gaisma nekā no otras puses, citādi šo krustojumu pārbrauc labi ja 3 mašīnas vienas zaļās gaismas laikā. Līdzīgi kā braucot pa Satekles ielu un veicot kreiso pagriezienu uz Lāčplēša ielu - sarkanais krusts ļoti palīdz...

L LML 06.11.2013

Šis luksofors rada milzīgus sastrēgumus.
Pirms tam aktuāls jautājums jau bija cik praktisks ir bramberģes un tēriņu ielas luksofors, taču šis robežu un tēriņu ielas luskofors pārspēj visu. Tā ir pilnīga nejēdzība.
Lai nokļūtu nu līdz centram ir nepieciešama stunda ja ne vairāk.

Nav ievērots, tas, ka šinī krustojumā lielākoties braucot no robežu ielas uz mārupi tiek izmantots tikai labais pagrieziens, jo taisni braukt īsti nav nepieciešams jo 100m uz priekšu ir ķieģelis.

Ar cieņu,
Mārupes iedzīvotāja