www.sudzibas.lv Rīgas 64.vidusskola Psiholoģiskais terors

Rīgas 64.vidusskola - Psiholoģiskais terors

Neļaujiet pirmklasniekam sāk savas skolas gaitas 64.vidusskolā. Mana meita ir ieguvusi tādu psiholoģisko traumu, ka bērns patreiz apmeklē psihologu, dzer zāles ir novests pirmsepilepsijas stāvoklī un ir tuvu nervu sabrukumam. Par to liels "paldies" pedagoģei (nosacīti) Rudītei Pētersonei par viņas bezpersonisko attieksmi pret bērnu. Ja jau bērns baidās pat muti vaļā vērst, lai ko skolotājai pajautātu, tad vienkārši nav komentāru. Ja bērnam ir radies riebums pret skolu jau 1.klasē, tas nav normāli.

E Elita64 15.11.2018

R64vsk- pilnībā piekrītu sūdzības saturam! Mans bērns ar to ar saskārās. Kad gāju uz skolu un cēlu traci uz kkādu brīdi palika labāk, bet skolotāju( nu jau daudzskaitlī!), attieksme pret bērnu tik pasliktinājās. Tur dažiem pedagogiem nav pazīstama bērnu psiholoğija, ētika. Un tu jau cilvēkam nevari piespiest mīlēt bērnus!

E ericmoore7 18.05.2021

Es esmu Ēriks Mūrs. Es dzīvoju LATVIJĀ un esmu vampīrs, kā arī vēršos pie cilvēka arī jebkurā brīdī, kad vēlos, esmu viens no visvairāk baidītajiem cilvēkiem savā valstī. Es kļūstu par vampīru, izmantojot sava drauga palīdzību, kurš mani iepazīstina ar vampīru meistaru, dodot man savu e-pastu. ja vēlaties kļūt par vampīru, lūdzu, sazinieties ar vampīru valstības pili uz viņu e-pasta adresi [slēpt]@hotmail.com