www.sudzibas.lv Rīgas 64.vidusskola Mājturības skolotāja

AtrisinātaRīgas 64.vidusskola - Mājturības skolotāja

Vēlētos brīdināt, vecākus, kas sūtīs savus bērnus uz 64.vidusskolu, skola ir laba, bet mājturības skolotāja Inese ir sliktāka skolotāju, kura var jūsu bērnam sagādāt lielas psihiskas problēmas. Nepārtraukta bļaušana uz bērniem, daudzu bērnu novešana liidz raudaašanai. Sliktu atzīmju likšana par to ka nesmuki uzadītu darbu, NEVISIEM VAR BUUT TALANTS! Bērniem bail paprasiit kaut ko skolotaajai, vislaik seež savaa virtuvee un žirii bulkas, domājot ka meitenes no dzimšanaas maak iedarbināt šujmašīnu, adiit un taisiit suuda dekoriņus, atvainojos par sliktiem vārdiem, bet labaak iebāztu savu galvu podaa, nekaa veel vienu stundu klausiities viņaa
Ar cieņu savas meitas mamma

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dusmiigamamma 21.08.2017

Zem sūdzības varētu uzrakstīt, ka sūdzība nav domāta nopietna, skola ir laba.

V Viktorija001 16.08.2017

Rakstiet sūdzību skolas vadībai.

Dainis 16.08.2017

Spriežot pēc jūsu rakstītprasmes, diez vai pati esat laba skolotāja savam bērnam. Runājiet ar skolas vadību šeit jums neviens nepalīdzēs.

Skola tuvojas... Tikai paraksts gan tāds nepareizs "Ar cieņu savas meitas mamma", lai kļūtu par mammu, vispirms ir jādzemdē. Veiksmi mācībās!

E Elita64 15.11.2018

64 vidusskolas rokdarbu skolotāja- mans bērns ir dzirdējis arī tādus komentārus par saviem rokdarbiem, ka beigās saka, ka NEKO vairs nedarīs, jo nekas nav pietiekami smuks! Es tik domāju, vai šie "pedagogi", ar saviem bērniem mājās, runā tā pat?!