www.sudzibas.lv Resales.lv Dzīvokļu īre

AtrisinātaResales.lv - Dzīvokļu īre

Ar šo nekustamo īpašumu aģentūru, tieši ar viņu aģentu sanāca ļoti nepatīkama pieredze. Ar šīs aģentūras starpniecību biju atradusi dzīvokli, ko vēlos īrēt. Viss jau bija norunāts un dzīvoklis bija apsolīts man, kad norunātajā līguma parakstīšanas dienā, zvanot, lai vēlreiz pārliecinātos par mūsu tikšanās laiku, aģents pateica, ka dzīvoklis jau ir īzīrēts citam. Kaut gan iepriekš tiekoties, netika izteiks ne mazākais mājiens, ka varētu būt kādi sarežģījumi kāpēc man šis dzīvoklis netiktu izīrēts.
Šajā gadījumā aģents rīkojās ļoti neprofesionāli un turpmāk noteikti nesaktīšos dzīvokļus caur šo aģentūru!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.02.2016

Uzņēmuma Resales.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T

Lietotājs Bins 15.07.2014

Nepiekritu. Dzīvokļu īpašniekam vienmēr ir pirma roka lai izvēletos īrnieku. Tas ir standarta situācija kad dzīvokļa īpašnieks izlema atdot dzīvoklis citiem.
Ta pat var gadīties nepatīkama situācija kad tika norunāts apskates laiks ar vairakiem pretendentiem uz dzīvokļa "ekskursiju" bet no tiem vairakiem atbrauca tikai viens vai vispar neviens nav atbraucis. Ko tad darīt šada situācijā ??? Rakstīt sudzības ???
Ja jūs gribat īrēt dzīvokli tad ņemiet līdzi naudu nakam reizi un jums būs iespēja slegt īres līgumu ar īpašnieku uzreiz pie apskates, nevis pēc nedeļas.

T tautiete5 17.07.2014

Es biju gatava parakstīt īres līgumu jau nākamajā dienā, jūs paši laiku pārlikāt, tākā nevajag tagad kaut ko izdomāt!!

Lietotājs Bins 21.07.2014

Atkal teicu Īpašnieks izvelejas atdot dzīvokli citiem, tas nav cita cilvēka vaina !!! Jūs atnacāt skatities dzīvokli viena pati un līdzi nepaņemat ne savu draugu ar kuru plānojat dzīvot, ne arī naudu. Īpašniekam bija lielas šaubas par jūsu nopietnu interese īrēt dzīvokli. Ta ka es redzu jūsu attieksme pret tadu standartu situāciju es pilnīgi piekritu īpašnieka pieņemtam lemumam !!!

P Patiess Fakts 22.04.2024

iemācires latviski normāli un tad paud viedokli. Jā nesmuki tā uzmest klientu, ja apsoli turi vārdu! Ar tādiem kreisajiem mākleriem neviens negribēs vairs sadarboties.