www.sudzibas.lv Rebus veselības studija Rēzekne Adas bojājums vaksācijas laikā

Rebus veselības studija Rēzekne - Adas bojājums vaksācijas laikā

Veicu vaksaaciju jau kaa divus gadus nekas nebij problemu ar aadu, bij viena mazs miinus ka mana meistare bij pa taalu un es atradu majas tuvuma jaukaa vietaa ari vakaacijas pakalpojumu. Aizgaju pirmo reizi bija jauki bet 2 reiz ilgak neka parasti 2,5 h visas kajas garuma un dzilais bikini. Pec pirmas reizes bij mazi plankumi sarkani uz kajam bet es tam nepieversu uzmanibu lielu, aizgaju otro reizi un man meistare viena un taja pasa vieta 2 reizes taisija vaksaciju un bij sapigi, velak majas ieraudziju ka kajas visa apjoma sarkanas un pietukusas, saap. Nakosaja rita nekas nepargaja un joprojam, zvanu uz studiju stastu kas notika. Man velak atzvana meistare pati un saka ka tas normali noperc nomierinosu losjonu un smere, tagad vasara un reakcija tada var but, bildee ko atsutiju saka tas nav apdegums. Es saku ka ne pirmo reizi karstuma taisu proceduru un man nekad nebij problemu. Vina man naudas atgriesana atteica un teica vadiba ari zina. Es paprasiju vadibas numuru un zvanu, man ta sieviete teoriju saka stastit kas ir vaksacija un saka ka vasara kad karsti to darit nevar. Es vinai stastu ka man ir uz kajam lieli sarkani plankumi, vina sak man teikt ka lai ejot pie vecas meistares atpakal un sak iezelinat mani ka meistare no vaksacijas ir no Ukrainas un sak stastit kaa viss vinai notika, bet pričom te tas es saku?velak rupji man saka meitin, mes ar kompensacijam nenodarbojamies un es pati izvelejos samaksat par proceduru. Jauki, es nevaru abgerbt sortus tagad jo kajas itka verdosu udeni izleja, saap nevaru pagulet normali un pa savu naudu vel japerk losjons. Mani pasutija tris majas talak bet es vairak tagad dusmojos ne par naudu, bet par attieksmi. Saja studija ienakot sezu gaidu meistari un iznak vel viena meistare un ar administratori sak aprunat klienti kura atnaca karstumaa taisit akmens masazu, un es to dzirdu, cik bij pretigi, aprunasana un kludu neatzinsana un uz zelastibu spiez tas ir vienkarsi arprac, totali neiesaku nakt uz turieni! Paliku ar sabojatu adu nezinu kad paries un samaksaju 45 eiro !

I