www.sudzibas.lv Ratu birojs Nekvalitatīvi ķīniešu rati

Ratu Birojs Condor 4s - Nekvalitatīvi ķīniešu rati

Gribēju tikai noinformēt kādus "mēslus" tirgo „Ratu Birojs”. Runa ir par ABC Design, šajā gadījumā Condor 4s. Nopirkām pirms aptuveni četriem mēnešiem. Stumjot, rati ir patiešām drausmīgi, bērns viņos kratās un lēkā kā lelle, ne normāli pagulēt, ne pabūt nomodā. Amortizācijas praktiski nekādas, pa gludu asfaltu vēl ir kaut cik ciešami, taču tiklīdz jāsaskaras ar Rīgas nelīdzenajiem trotuāriem vai nedod dievs jāizbrauc kāds akmeņaināks, bedraināks vai smilšaināks ceļa posms, nemaz nerunājot par kādu meža taku un nav runa par neizbraucamiem džungļiem, tad sākas vislielākās mocības - ne pastumt, ne pavilkt. Par domu pastaigāties par kādu meža taku vai parku varam aizmirst, kaut arī jums prasījām kā būs pa šādiem ceļiem, uz ko atbildējāt, ka viss kārtībā, rati ir ļoti labi un piemēroti visiem ceļiem. Saulessargs arī salūza jau pirmajā nedēļā.

Nopirkām ratus + 4 sezonas + saulessargu + kājsargu par 430Ls, kas ir ļoti liela cena ratiem vispār, kaut tie rati kvalitātes ziņā nav pat 100Ls vērti, kaut kantoris uzsver, ka Vācijas ratiņi, taču patiesībā ir pats lētākais Ķīnas mēsls.

Pa šo laiku esmu pastaigās bijusi vien dažas reizes, bet ar visu to riteņi ir izļurkājušies, rati grab.

Aizsūtīju e-pastā viņiem sūdzību, uz ko, protams, nekādu atbildi nesaņēmu, esmu samierinājusies un pati vainīga, ka kārtīgāk neizpētīju, taču man pirmais mazulis un pieredze nekāda šadu mantu iegādē.

Piebildīšu arī par viņu tirgotajiem BebeCar, pirms pirkt tur, paskatieties internetā, piemēram kādā Anglijas mājas lapā, cik viņi patiesībā maksā. Ja Ratu Birojā tie maksā, piemēram, 1000ls, tad, piemēram, Anglijā vairāk kā uz pusi lētāk. Bet kā jau saka ir aitas, ir cirpēji!

Šis raksts iesniegts ar domu pabrīdināt citus jaunos vecākus un ieteikt neizvēlēties šī drausmīgā kantora pakalpojumus, jo neesmu vienīgā, kas šādi iegrābusies, zinu vēl vairākas māmiņas, kuras mokas ar abc design ratiem, kuri iegādāti Miera ielā 54

H Haralds 12.10.2011

Viss ir vienkarsi-kiniets uzneemumu registree Polijaa, Vaacijaa,
Latvijaa, razo Kiinaa, bet iznaak Made in Europa.

I Ilze 13.10.2011

Made in Cina ko nu gribi...bet kantoris baiss

I Inese 15.10.2011

Ratu Biroja īpašniece ir īpaši nepatīkama persona... Draudzene caur Tautas balsi ar viņiem kontaktējās.

E Elizabete 28.10.2011

Cien, RatuBirojs
Ja Jūs gadījumā esat kļūdas pēc iegājuši šajā portālā, tad tikai Dieva dēļ, neņemiet šos ārprātus galvā.
Vairākkārt jau šim portālam ir bijušas sūdzības par anonīmiem kretīnismiem no interneta vides. To var palūkoties sūdzībās par sūdzībām lv
Iepriecinoša vēsts arī Jūsu uzņēmumam ir tā, ka tūlīt drīzumā tiks pieņemts likumprojekts, kur internetā savu viedokli drīkstēs paust tikai reģistrējušās personas - t.i. ar saviem personu datiem, lai nepieciešamības gadījumā varētu atbildēt par savu rīcību. Tātad šādu anonīmu Anny, Linny un citu... vairs nebūs, - tas ir laika jautājums.

Nerakstīt es nevarēju atļauties, jo tikko savai mazajai princesei nopirkām ratus pie Jums Ratu Birojā, par, ko milzīgs paldies, ka veltījāt mums pacietīgi pusotru stundu laika. Es nespēju iedomāties, kurai māmiņai būtu varējusi pacelties roka un ko tādu rakstīt. Tas gan vairāk izskatās pēc kāda neveiksmīga konkurenta, kurš nemitīgi interesējas par Jums un vajā, par ko liecina šie līdzīgie rokraksti .

Un tieši tāpēc novēlu Jums izturību, -
interneta sārņi ir bijuši un būs vienmēr, šajā laikmetā jāmāk ar to sadzīvot., jo veselīgi un pareizi domājoši cilvēki šādus murgus, ja arī izlasa, tad noteikti neņem vērā.

Divu bērnu māmiņa Elizabete Anna Kārkliņa

A Anete Ragule 31.10.2011

Dārgā mammiņa, man prieks, ka Jūs esat apmierināta ar savu pirkumu, bet drīzāk izskatās, ka Jūs esat tas pats ratu birojs, kam pakaļa deg un, kurš saprot, ko pats tirgo un cenšas zem izdomāta vārda un it kā patiesa cilvēka aizstāvēt . Man nav kauns atklāt savu vārdu uzvārdu ( segvārds Anny ), un, jā es saku, ka Ratu Biroja ABC Design tirgotie rati ir lēti ķīniešu mēsli, un ne es vienīgā, kas tā uzskata.

Atļaušos minēt, ka ļoti lieliski var uzzināt par tiesu procesiem, kas ir uzsākti pret šo kompāniju un sūdzībām PTAC. Esmu 100% pārliecināta, ka visi stāsti ir patiesi un nevienam nav iemesls melot, jo esmu aptaujājusi jau vairākus vecākus, kam ratu birojā ir pirkti rati un visi kā viens ir nelaimīgi, piemin labo pārdevēju māku apvārdot, daži no vecākiem ir iesnieguši prasības tiesā, jo ir atteikta garantija ( ko tik ļoti uzsvēra, ka tāda ir, pārdevēja -laikam īpašniece rižiem matiem ).

Nedomāju, ka kāds konkurents vēlas vajāt šo veikalu, jo cenu ziņā ratu biroju pārspēt nevar neviens ( sliktā nozīmē- tirgojot sūdus par milzīgu naudu )

Tieši veselīgi domājoši cilvēki pēc šā izlasīšanas apjautāsies un uzzinās, un aizdomāsies, vai tiešām konkurenti ko tādu rakstītu!

R reālais 01.11.2011

Nu te velk pēcbaisas nezināšanas un aprobežotības, Kīna ir pati civilizētākā pasaules valsts, un ja nezināji, tad Volvo, Saabus arī ražos Ķīnā. Jaunais I-Phone 4 S arī Ķīnā. Tā var skaitīt un skaitīt. Pilnīgi visi Jūsu rati ir ražoti ja ne Ķīnā, tad Polijā. Reti, kurā Eiropas valstī atradīsi ražotājrūpnīcu, jo darbaspēks Eiropā maksā pavisam ne tā kā Lielajā Ķīnā. Priecājaties, ka ne Latvijas pagrabos ir ražoti tavi ratiņi. Un par tām cenām ir tā, ka es arī gribu nopirkt zeltu stieņos par Emirātu cenu un degvielu liet autiņā kā tur, - nu tad vienīgais ieteikums, - jābrauc tur un jādzīvo, lai nejauktu te citiem smadzenes un ne pa tēmu neceptos

A Ance 10.11.2011

Kašķis. kašķis latviešu stilā/

A anita 10.11.2011

Viņi nopārdod bet tiklīdz problēmas, nevienam nepalīdz reklamē, ka garantija 2 gadi utt. rādīja par viņiem sižetu tautas balsī un bez tabu ar.

S santa 12.11.2011

nesmuki, nesmuki