www.sudzibas.lv Ratu birojs VID neapstiprinātas kvītis

Puzzle Ratu Birojs SIA - VID neapstiprinātas kvītis

Pirms nepilna mēneša Iegādājos bērnu ratus veikalā Ratu Birojs. Apkalpošana nebija visaugstākajā līmenī, līdz brīdim, kad ieraudzīju ratu krāsu, kas man ļoti iepatikās un biju gatava iegādāties visu komplektu. Ar cenām ir pilnīgs bardaks šajā veikalā, blondā pārdevēja pati savā galvā izdomā cenas un tad saka tās klientiem, bet ok, viss - par cenu vienojāmies.
Apmaksājām pirkumu. Veikals izniedza KVĪTI. Sakumā nesapratu - vai tas čeks vai kas? Pārdeveēja saka - neuztraucieties, viss ok, garantija ir utt. Labi noticēju.
Izdomāju pārbaudīt VID mājaslapā šo kvīti - neko neatradu.
Vērsos pie VID - meitene saka, ka uz šo firmu nav reģistrēta un apstiprināta neviena KVĪŠU grāmata. Sanāk veikala vadība iebāž kabata pircēju naudu, un noteikti algas pārdevējām ir minimālās un noteikti ka aplokšņu algas.
Es vērsīšos ar oficiālu sūdzību par šo veikalu - par krāpšanos ar nodokļiem un nodokļu nemaksāšanu.
Aicinu VISU Ratu Birojs pircējus kam ir izsniegtas MISTISKAS KVĪTIS, vērsties VID, lai tiek oficiāli maksāti nodokļi.
Prieks, ka tagad uzstādīs jaunos kases aparātos ar elektronisko kases lentu, bet tapāt šādas KVĪTIS neizzudīs. Atbalstu arī ideju par - gandrīz pilnīgu atbrīvošanos no skaidras naudas un skaidras naudas darījumiem.

Atbilde no Ratu Birojs Pārstāvja atbilde 10.11.2016

Labdien, attiecībā uz Jūsu publicēto negatīvo rakstu šajā portālā, informējam, ka cenas veidošana ir saskaņā ar brīva tirgus nosacījumiem. Tas nozīmē, ka par cenu var vienoties ar klientu katrā gadījumā atsevišķi.
Paziņojam, ka strādājam ar kases aparātu, katram pirkumam izsniedzam čekus, norēķināties var gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā pēc paša klienta vēlēšanās. Visas kvītis ir reģistrētas VID, preces atšifrējuma kvītis nav jāreģistrē VID. Visi nodokļi valstij tiek nomaksāti likumā paredzētā kārtībā.
Ja Jums ir radušās neskaidrības ar Jūsu pirkumu, pirkuma apliecinošo čeku vai atšifrējuma kvīti, tad aicinām Jūs ierasties pie mums klātienē veikalā, lai pārbaudītu Jūsu aprakstīto situāciju.
Ar cieņu, veikala administrācija

K

Laikam strādā bankā, ja jau tik ļoti atbalsti bezskaidras naudas darījumus, ar kuru palīdzību bankām ir iespēja uzvārīties.

K Keri01 10.11.2016

Es atbalstu godīgu nodokļu nomaksu, it īpaši no manas naudas!!!!!!!!! Ar bezskaidru naudas sistēmu, vismaz nebūs tik daudz krāpniecisku uzņēmumu. Pēc tam jau uzņēmēji viskaļāk bļauj, ka nāk VID, visadas parbaudes, ka neļauj strādāt. Tas tikai tapēc, ka zin, ka nestrādā godīgi un nenomaksā nodokļus godīgi.

K Kent 10.11.2016

kada valsti tu dzivo? te visi vid un pvd inspektori ir nopirkti.