Kaa ciiniities ar negodiigu interneta pakalpojumu firmu?

Nekad neielaizaties nekaadaas attieciibaas ar firmu sia Edan interneta pakalpojumi!!!Vinu noreekinu sisteema ir galiigaa deelii!!!Tu samaksaa pa netu un tad atsleedz/piesleedz beigaas saka ka vispaar 5 meeneshi nav maksaats,noleemu atteikties no vinu pakalpojumiem un paluudzu atsuutiit reekinu pilnaa apmeeraa,lai uzraada cik esmu paraadaa.Atsuuta man kaadus 3 reekinus vienaa 20ls otraa 50ls tresajaa 30ls,nu protams ka nevaru maksaat,jo nav nekaadas skaidriibas pa cik meeneshiem un kas un kaa ar viniem kompromisu neradu,nodod mani credit reform un man pienaak veestule,ka 170ls esmu paraada!bet,kaa ciiniities ar shaadiem te bleeziem?Vai kaadam ir pieredze?

A Artuurs 13.07.2009

Atbildes (3)

T tanaka 14.07.2009

Ar noslegto ligumu dodies uz attiecigo iestadi - jurista.

H Heyko 16.07.2009

uz PTAC iestādi dodies! Zini savas tiesības! Viņiem būs problēmas ne pa jokam! PTAC ar tādiem krāpniekiem cīnās.

I intars 18.07.2009

Sviests. Man katru dienu met viņu firma reklāmas pastkastītē, un tiešām neticami, ka tik lēti.

Pievienot atbildi