www.sudzibas.lv PRORING SIA Latvia Slikts serviss, Bojājums, jaunas detaļas sabojāšana, krāpšana

PRORING SIA Latvia - Slikts serviss, Bojājums, jaunas detaļas sabojāšana, krāpšana

Sveiki !

Auto A6 C5 salūzis un domāju meklēt kur to varētu salabot , protams , nelaime jau zināma - Sajūgs !
Interneta atrodu https://www.tavsserviss.lv un spiežu uz transmijas remonts , protams , uzzvanu un izstāstu kas par vainu, un kas būs jātaisa, jo labi pazīstu savu auto. Laiks pēc nedēļas sarunāts un jau pienācis , braucu uz Maskavas ielu 349 , kautvai, majaslapā noradīta adrese nesakrīt :D ar šo un cilvēks sāk stāstīt pa telefonu, ka adrese ir cita , ta jau sāka likties dīvaini , bet nu labi ... laiks patērets , jābrauc vien ir !
Mašīna nodota un pēc 4 dienām gatava , samaksāju gandrīz pie 500 eur - sajūga maiņa, jauns sajūgs un vel pāris lietiņas. Izbraucot no servissa dīvaini kad pedālis ir kā puspedāli, spečuks neesmu, braucam tālāk , pēc dienas domāju uzvanīt šim servissam , ka kautkas nav kārtība un kad braukšu atpakaļ skataties , protams , atbilde mēs varam tikai pēc 2 dienām , nu lūdzu , kas notiek braucot uz servissu pazūd vispār sajūgs un roba nevar ielikt vispar necik , esmu centrā, sastrēgumā un čakarēju, ne tikai savu dienu , bet arī citu cilvēku dienu , jo proring meistari kā viņi apgalvo māk nomainīt sajūgu ! Atbraucot uz servissu mašīnu atstāju , bet pēc dienas man zvana un saka ,kad jaunais sajūgs nosvilis , sparats zils :D"D ! Prasu šiem meistariem kā tas ir iespējams un atbilde uz šo jautājumu - ES NEZINU KĀ TAS IR IESPĒJAMS + Vēl tam visam klāt samaksāju klāt par sajūga atjaunošanu :D :D ..., no manas puses protams nebija prātīgi , bet kautkā ar to mašīnu jatiek no turienes ārā .

NEKĀDA GADIJUMA NEVEDIET SAVU MAŠĪNU PIE ŠIEM ES NEZINU , JO VAR SANĀKT KĀ MAN 2 NEDĒĻAS BEZ MĀŠĪNAS , 700 EIRO + VEL CITI IZDEVUMU , KAS IR RADUŠIES ŠO ES NEZINU MEISTARU IZDARĪBAS. MĒĢINAM PRORING ATBILDĒT UZ ŠO !

A AshKetchum 16.06.2023

Ar šo kantori arī ir bijusi slikta pieredze. Aizvedu viņiem mašīnu, jo no riteņiem nāca briesmīgs metālisks troksnis. Uztaisīja pilnu ritošās daļas diagnostiku, summa, protams, arī normāla, bet pilnīgi neko neatrada. Visdrīzāk nebija pat skatījušies, jo pie vainas bija sarūsējis bremžu aizsargs, kas turējās uz puņķiem un visur berzējās- neiespējami to nepamanīt.