www.sudzibas.lv Profectusplus Sia neapmierinoša darba kvalitāte

Profectusplus Sia - neapmierinoša darba kvalitāte

Neiesaku izmantot profectusplus pakalpojumus, jo nav speciālisti un profesionāļi, neapnierinoša darba kvalitāte.

Zemāk mana negatīva pieredze sadarbībā ar profectusplus.

Es sazinājos ar profectusplus, mājas lapā rakstīts-15 gadu pieredze, kaut gan uzņēmums reģistrēts tikai 2019. Gadā.
Sarunāju tikšanos manā objektā pa telefonu, kas bija norādīts kontaktos. Atbrauca andrejs, man likās, ka diezgan prātīgi apspriedam darba gaitas atbilstoši manai situācijai.
Es parādīju tāmi, kur bija raupja grīda 5 cm un silta grīda 7 cm, folija, armatūra katra grīdas kārtā, kolektors un pieslēgums.
Andrejs gan teica, ka viņi neveic santehniku un savienojumus, bet es pilnībā pārpratu šo apgalvojumu, ka viņi nedara santehniku un ka kolektors netiks uzstādīts vispār.

Tajā pašā vakarā saņēmu no andreja šo tāmi:

sanāca par 200 eiro lētāk, nekā pie citiem speciālistiem
žēl, ka neiedomājos un nepaprasīju no andreja detalizēto tāmi.
Pie tam vienojāmies, ka andrejs izmantos manu grantu un manu grīdas mala lentu, kuru parādīju andrejam.
Vienojāmies par darba laiku.
Pašā pirmajā dienā lūdzu neliet atliekušo ūdeni ar betonu uz smiltim, norādīju vietu, kur liet. Lūgums tika ignorēts, izlēja ūdeni no aparata tieši uz smiltim - rezultātā viņi sabojāja daļu no manam smiltim ar betonu.
Mana grīdas lente tika izmantota nepareizi, dēl tā rodas būtiski darba trukumi (pievienoju bildes no 1. Darba dienas) - pēc daudzajiem pieprasījumiem daļēji tika izlaboti.
Cauri 7cm siltas grīdas betonam tika atstātas cauruļu savilcēju gali divās vietās.
Kolektors tā arī netika uzstādīts.
Mana grīdas mala lente tika novilktā tā, ka Stūris tika nogriezts. Un par maniem aizradījumiem, teica, ka viņi izmanto citu lentu parasti un mana lente nav domāta šai grīdai, ko viņi lika, par ko manuprāt vajadzēja pateikt pašā sākumā.

Rezultātā:
* izdevumi ir dārgāki nekā cita uzņēmuma izdevumi
* izmantoja manas smiltis un sabojāja to, kas vēl palika.
* izlietota manu grīdas mala lente + daudz jautājumus
* un galvenais, ka nav gandarījuma par rezultātu.
* pēc pusotra mēneša paradījās plaisas divās vietās.

Tāme no bdn (tagad nožēloju, ka pasteidzos un nesazinājos personīgi) , kur par tādu pašu summu būtu dabūjis arī kolektora uzstādīšanu.

C