www.sudzibas.lv PRODO Slikta kvalitāte

PRODO - Slikta kvalitāte

Vēlos pabrīdināt par prodo firmas ražotajām metāla durvīm, durvju iekšējais dizains ir briesmīgs. Skrūvju vietas tiek aizlīmētas ar citas krāsas materiālu, līdz ar to durvis no iekšpuses ir pumpainas. Pirms beigu maksājuma veikšanas paprasiet lai atsūta durvju bildes no abām pusēm, neatkārtojiet manu kļūdu, jo firma netaisās labot savas kļūdas.

G

Velvetpopstar 02.10.2023

Durvis studijā, gribam novērtēt.

P PRODO DURVIS 16.04.2024

Ar Jums Gundega tika sarunāts ka pamainām uzlikas, kas ir 100% no tā paša materiāla, kā durvju iekšējā apdare un kuru nebūs pumpaina uz āru.
Taču pa ziemu jūs neesat objektā un mums nav tāda iespēja bez jums tur tikt un izlabot. Un kāpēc rakstīt atsauksmi, kad mums ir sarunāts ka izlabojamam un pie visa jūs vēl ieturējāt 200 eiro.
Tas nav godīgi.