www.sudzibas.lv Preses Nams kartinga halle Apkalpošana un kartinga kvalitāte

Kartinga Halle - Apkalpošana un kartinga kvalitāte

Sveiki Gribēju pabrīdināt par jauno kartingu halli preses namā Tākā man pašam ir pieredze ar kartingiem Gribēju pateikt ka apkalpošana ir vienkārši drausmīga.Un kartingu stāvoklis ir vienkārši drausmīgs pastūrēt vispār nav iespējams un priekšējais plūsmas trinās ap riepu kad es pateicu par broblēmu mani neņēma galva un pateica ka tā ir jābūt Reāli arī cenas ziņa preses nama kartingi ir ļoti dārgi 12.eiro pa 10.minūtēm Bet tanī pašā laika 333.trasē kur ir izcili kartingi un 1,22 km gara trase un vienkārši izcila apkalpošana tā pat arī ātruma cilts kartingu halle Un es neieteiktu vel bērnus vest uz to kartinga halli jo tur ir caurveijš un putekļi bet ēkas stāvoklis ir vienkārši drausmīgs kuru katru mirkli kautkas var uzkrist uz galvas.Esiet prātīgi un neejiet uz turieni jo ir labākas vietas kur atpūsties.