Preses nams / Kartinga Halle - Slikts serviss

Salīdzinoši liela pieredze braucot ar kartingiem. Šajos kartingos bijām otro reizi, jāpiebilst, ka pirmajā neviena no minētajām problēmām netika novērota. Pirmais kartingu tehniskais stāvoklis - atlaižot gāzi kartings noslāpst. Saprotams, ka kartingā visi brauc uz ātrumu un tomēr ir situācijas, kad gāzi vajag atlaist, it īpaši meitenēm, kas brauc pirmo reizi.
Darbinieku attieksme vienkārši pretīga, kad tika paziņots, ka kartingi īsti pareizi nestrādā "instruktors" pats iesēdās kartingā veica kaut kādu mistisku pārbaudi brauciena laikā trenējot citus braucējus (starp citu, pārkāpjot paši savu noteikumu 8. punktu) un pēc tam paziņojot, ka - Tu vienkārši nemāki braukt.
Ok, pieņemsim, ka tā būtu (kaut gan izdrukā "instruktora" un braucēja laiks atšķīrās par 1. milisekundi, nez kur tā māka būtu paslēpta.), ir daudz pieklājīgāki veidi, kā paziņot klientiem par to, ka kartingam viss ir kārtībā. Neiesaku arī ar maziem bērniem, jo "instruktora" seja bija varen neapmierināta, kad meitene iebrauca riepās.
Neiesaku, turklāt ne pirmā šāda veida atsauksme.