Powersport.lv Metausta SIA - Slikts serviss

Bērnam uz jubileju laicīgi pasūtīju dāvanu piepūšams lielais ūdens riņķis kurš maksāja 41€
Pie pasūtījuma noformēšanas bija rakstīts ka viņš atnāks pec 3 dienām un man tas derēja ! ( pa vidu bija brīvdienas, tāss neskaitīju) tātad kad pagāja 6 dienas un no pasūtījuma nebija pat ziņas sāku zvanīt uz firmu Latvijā lai noskaidrotu, man neviens necēla klausuli, uz e-pastu neatbildēja , saku meklēt kā tikt viņiem klāt atradu kkadu telefonu no Facebook tur pacēla Bijušais darbinieks viņš ieteica zvanīt uz Lietuvu , ari tur bija grūti sazvanīt, bet mani pūliņi izdevās un es šo firmu sazvanīju izskaidroju situāciju un darbinieks atvainojas ka Latvijas pārstāvis ir SASLIMIS! Un? Kas tad man no tā? Labi ! Teica ka viss labi izsūtīs nākamā dienā ( kurā bērnam ir jubileja , tad iekrīt brīvdienas ) attaisnojos bērnam ka dāvana ir ceļa un pirmdien vai otrdien būs … ceturtdien vel nav ! Zvanu atkal ( neiespējama misija Latvijas kantoris joprojām klusē arī Lietuvu nevaru tik viegli sazvanīt , kad tas beidzot notiek viņi paziņo ka šī prece ir bojāta un viņi nevar to PIEGĀDĀT Nopietni? 2 nedēļas atpakaļ tā nebija bojāta , es uzskatu ka viņiem to vajadzējās man pateikt! Vai uzrakstīt e-pastu bet viņi klusē un gaida kad es ar mokām viņus sazvanīšu ! Slikts serviss un attieksme neiesaku neko no viņiem sūtīt vai nu gaidīsiet ilgi vai neatsūtīs vispār un nevarēsiet viņus nekādi sazvanīt! Iztērēsiet laiku, nezinu ka bērniņam šo nejauko gadījumu izskaidrot!

I

K kasis.oz 01.06.2023

Par to vēl varētu strīdēties - vai tas ir ļoti slikts klientu serviss, vai apzināta krāpšanās. Pēc paša pieredzes un citām sūdzībām izskatās, ka apzināta krāpšanās - savākt naudu un nekādi nereaģēt/nebūt pieejamiem. Varbūt kaut kādos atsevišķos gadījumos, ja prece nejauši izrādās pieejama, to aizsūta klientam, lai radītu pozitīvās atsauksmes - oi, nobijos, ka būs slikti; zvanīju, rakstīju; beigās veiksmīgi preci saņēmu.

I Inese 01.06.2023

Jā arī par to domāju! Bet tā kā biju neatlaidīga par laimi naudu saņēmu atpakaļ!