www.sudzibas.lv poliklīnika Ginekoloģe Aija Krišāna

poliklīnika - Ginekoloģe Aija Krišāna

Ļoti neapmierina ģinekoloģes Aijas Krišānes attieksme pret grūtniecēm. Kā ģinekoloģe var apskatīt ultrosonogrāfiski grūtnieces punci un neko nestāstīt, klusēt un uz maniem jautājumiem neatbildēt, un, ja atbild, tad rupji, neapmierināti, ka vispār pajautāju! Cilvēks stāvoklī jau tā ir emocionāli viegli iespaidojams un te saskāros ar nekompetentu ārsta attieksmi, kurai pašai kā sievietei vajadzētu saprast grūtnieci. Nepamatoti apvainoja, ka esmu uzskaitē ārzemēs, kad vipsār uz nosūtījuma bija redzams cita āsrta pie kura esmu stājusies uzskaitē zīmogs un paraksts. Kāpēc man godīgai topošai māmiņai vēl vajag attaisnoties un domāt negatīvas domas! Biju Rīgā tur visu pastāstīja, parādīja un ieslēdz paklausīties bērna sirsniņu un ārsta attieksme vienkārši nesalīdzināma ar Aijas Krišānes attieksmi! Ja viņai savs darbs nepatīk, tad, lai ultrosonogrāfiju skatās cits ārsts - kompetentāks savā nozarē, specialitātē un ētikā pret apkārtējiem cilvēkiem!

K

G gusts 22.11.2010

Es arī nesen biju uz USG, lai gan neesmu grūtniece un pavisam pie citas ārstes rīgā. Man atrada diezgan nopietnu slimību, un kad gribēju apjautāties, ko lai tagad daru, man teica, , ja jūs tagad pļāpāsiet, es nevarēšu uzdrukāt talonu, , , izejiet no kabineta! Biju šokā, bet ko lai dara? Tadi nu tagad daži ārsti. Mežā auguši.

S Sņežana 28.11.2010

Jā, piekrītu. Aija Krišāne vienmēr (cik nu esmubijusi pie viņas, kad gaidīju abus bērnus) reti kad bij laipna.Vienmēr vai nu nopietna vai pavisam nerunīga. Pat usg bildītes vajadzēja lūgties, pati faktiski nerunāja.

K Karīna 24.01.2011

Nu nezinu gan, nesen biju pie A.Kri šānes jau otro reizi un abās reizēs attieksme laba bija. Pastāstīja kā bērniņš atttīstās, ka viss ir labi, deva paklausīties sirsniņu un lūgties usg bildītes nenācās, iedeva bez kādiem iebildumiem. Varbūt ne vienmēr ir labs garīgais arī ārstiem, arī viņi ir cilvēki.

A aija 03.03.2011

SIA MEDIKAL viesnīcā Latgale, ginekologs Urtāns - super! Vairāk, nav vajadzības braukt uz Rīgu.

S Silva 26.06.2012

Esmu dakteres A.Krišānes paciente jau vairākus gadus.Par dakteri varu teikt tikai labu. Ļoti iejūtīga, laipna dakterīte.

V vita daukste 10.05.2014

JA ARī MAN IR PIEREDZE SLIKTA ...TAISIJA SONOGRAFIJU 2 REIZES UN NEREDZ NE BERNA DZIMUMU NE TO, KA NABA SSAITE BēRNAM 3 REIZ APķERUSIES . vIENIGI LAIMIGA SAGADīšANāS, KA CITA SLIMNICā BIJ ANESTEZOLOGS UN IZGLABA DZEMDIBU LAIKā BēRNINU . PRIKšKAM JāTAISA SONOGRAF.JA NEKO NEREDZ ...UN NE KO NEATBILD ...MēS NAUDU DāVANā NEDEVAM VARBūT TāPēC ???

K Katze 29.07.2016

Mēle nepagriežas A.Krišāni nosaukt par ārstu! Būdama stāvoklī 8.nedēļā ar vīru devamies uz pirmo USG. Krišāne izdzina manu vīru no kabineta ar vārdiem: "Un ko Jūs šeit gribat ieraudzīt?". Mans vīrs ir mans atbalsts un tādos brīžos es gribu, lai viņš būtu blakus. Attieksme bija vienkārši drausmīga, bet tas ir mazākais ko pārdzīvoju! Apskatoties Krišāne pateica, ka pēc izmēriem bērniņam ir 6 nedēļas un aizsūtija nodot asinis. Nākošajā dienā pēc vizītes mani ar ātro palīdzību aizveda uz slimnīcu, kur izrādījās, ka bērniņš ir 2 nedēļas kā miris. Kā to varēja nepamanīt Krišāne, bet uzreiz pamanīja cits ārsts, nevaru saprast!

O onesky 25.11.2016

Biju laiciņu atpakaļ pie Krišānes uz usg. Viss bija normāli līdz brīdim kad pateica lai nopērku ziepes, jo es traki smirdu pēc sviedriem un izdzina āra no kabineta. Ņemot vērā, ka esmu stāvoklī un liela svīšana ir normāla un tajā dienā nācās braukt garu ceļu ar autobusu. Drīz būs jāiet uz otru usg un ar bailēm to gaidu, jo nevēlos atkal būt apkaunota un vēl uztraucoties par mazuli, vai viss ir kārtībā. Pirmo reizi dzirdu tādu no ārsta, nekad nebiju ar tādu saskārusies!