Plus Punkts - ALGA

Nevienam neieteiktu iet stradat... Tam plus punktam vispar kauns ir vai nav??? jus nirgajaties par darbiniekiem??? kadas algas??? 130 ls ta ir alga, kad man jaruka ka zirgam... un atvelkumus pasi izgudro, , , ,
ja man ir gimene un vel par dzivokli jamaksa? ko tad??>?

X

S skarbulis 22.09.2009

cūkas!

M mi 22.09.2009

Kaut kāds murgs!

J Janna 22.09.2009

Šausmas!!! Mana paziņa tā arī strādā!!! no plkst 6.00, - 21.00, kā zirgs! alga tikai 150 ls!!! Bet nepametīs jau, nav kur iet!!! Viņai patīk, cīsiņus likt hot dogos, runāt ar cilvēkiem, tākā ir kam patīk! Bet tāda alga, šausmas!!!

T 22.09.2009

Nekad latvijā mebūs darbs ar izdzivojuma aga/
Es nesu uz firmu naudu par darbu ārzemēs.
Tā jādara visiem.
Ja ārzemēs arī kādu mirkli darbs nav, var izciesties.Vienmēr atkal atrodas.
Galvenais, jābrauc projām.Apkopēji, autiņu apmazgājumam, automehānika, krāvēji, sētnieki, melnstrādnieki, mazgāšanas apkopēji, šķirotāji, kāvēji, miskastu vedēji, skirotāji.
Var pelnīt, ja veicas un krāt bikiņ piķi var.
Latvija zarkam nesakrasi nekad.Jamirs tbadā būs.

M mi 23.09.2009

Kaut arī esmu izmācījusies skolās un gribu strādāt Latvijā, taču darba nav. Tagad algas tādas arī ir, robežās 150-250... Ko ar to var iesākt? Esmu ar mieru strādāt zemākās kārtas darbus ārpus dzimtenes.

Z zemene 23.09.2009

njāa... par PLus punktu dzirdētas loti sliktas atsauksmes ...bet kriizes laikaa mums nekas cits neatliek, kaa atlaut dirs* sew uz galvas...

F f 23.09.2009

Ier tikai divas kārtas.Viena virs zemes, otra zem zemes.
Var, ja kas arī biznesu attīstīt, ne tikai strādāt citu labā.
Noder vecākiem ļaudīm, kuri negrib LV mirt.
Tikai ārstiem un ierēdņeim ārzemēs grūti, sekretārēm, banku darbiniekiem.
Pārējie pamācās klāt un atrod labu darbu.
Par ārstu, kas nav recepšu uz māju devējs vieglāk, anesteziologi, ķirurgi.
Citas specializācijas grūtāk.Māsas, kopēji- veiglāk.
Grāmatveži-viegli.Kad piemācās klāt tur uz vietas biki.
Var kā IK darboties.
Tikai ja uz prastu darbu ej, CV neliec augstskolas diplomu.
Citādi nomirsi badā, bet darbu tev prastu nedos nekur, ja nu U.K un ņirdzot.

O olga 07.09.2010

visie kuri grib iesudzet PLUS PUNKTU rakstiet man uz epastu [slēpt]@inbox.lv