Bildes

Crosschem - Crosschem / Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem!

Crosschem / Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem! Не в коем случае не доверяйте отим людям если их можно назвать людьми. Страшные националисты которые превыкли что им лижут заднее место. И те кто это делает взаимно получают взаимно. Crosschem обещает хорошие зарплаты но увы это далеко не так. Обман в их каждом втором слове, пустые обещания. Не стоит работать там.

E Esredzu 10.02.2019
Komentāri 3

Arkadijs Mazins - Обманщик,вор

Обманщик,вор Фото афериста,который прикидывается бизнесменом в прошлом ,а на самом деле никто.Приходит устраиваться в разные компании работать,набирает авансов,ворует телефоны и другие ценные вещи,потом пропадает и на телефон не отвечает,а если дозвонится с другого номера,то говорит,что не в Латвии,хотя я сам лично видел его работающим в такси.

A Andrei Ivanov 09.02.2019

Hesburger - krāpšana

krāpšana suuds ņehuja nelīdzinaas tam kas ir uz plakaata. fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiii un ja jus neiedosiet mums atlaidi nakamreiz tad mans sencis ir loti slavens degustatajs un vins jums ieliks loti sliktu un apkaunojosu vertejumu..Fuck this shit

Rūjienas Top - Veca pārtika

Veca pārtika Skatāmies ,ko pērkam...Kurš par to atbild?

V Vietējais 04.02.2019

Jaka - Loti dargi

Loti dargi Vai tiesam liela izpardosana un maksa gandriz 160 eur?Man tiko no czech atnaca pa 90 eur. Vienkarsi krapsana

A Alban Shtylla 30.01.2019

Sabojāts auto - Bojājums

Bojājums Paldies, Rīgas domas Satiksmes departamentam par sakārtotajām Rīgas ielām. Neredzu vispār nekādu jēgu šajā valstī maksāt jebkādus nodokļus, samaksā tos un vēl pusi algas tagad atstāju servisā, lai novērstu šo defektu, ko ieguvu uz Čaka ielas. Manuprāt, to ceļa posmu vispār par ceļu nevar nosaukt, es tad labāk braucu pa pļavu. Un kas man tagad segs servisa izdevumus?

E Emils Tauriņš 23.01.2019

Taxify - Taxify Slikts serviss

Taxify Slikts serviss Sveiki. Strādāju jau zem taxify brenda vairāk par trīs mēnešiem. Kad reģistrējos biju noteicis ielūguma kodu, ar kuru izpildot 100 pasūtījumus gan man gan cilvēkam, kas ielūdza ir jāatnāk bonuss 100€. Esmu jau izpildījis vairāk kā 600 pasūtījumu, bet bonusu tā arī nesagaidīju. Bijām rakstījuši uz taxify, bet atbilde bija acīmredzama. No sākuma teica, ka visu pārbaudīs un manuāli atsūtīs. Pēc tam pateica, ka ar nākamo pārskaitījumu ieskaitīt. Jau uz pagājis daudz laika, ar ko viņi atbild Jūs gaidiet.

Tokyo city - Tokyo city / Smaga alerģija

Tokyo city / Smaga alerģija Paēdam suši Tokyo City Merķeļa ielā. Sake Tokyo, Philadelphia Lux un Ispaniola. Izdzeru glāzi baltvīna un vienu latti. Pēc 3 stundām pa visu ķermeni mazas pumpas, kas nenormāli niez. Neesmu alerģisks cilvēks, tāda reakcija pirmo reizi. Uzstājīgi neiesaku est dotajā restorānā.

Baltic Biogran - Sarunu apmeklešana

Sarunu apmeklešana Сегодня был на собеседовании на Балтик Биогран, и удивило полное противоположность объявления, первых в объявлении написано что это современное производство, теплое помещение и сделанны все условия для труда.. во первых фото что выложенная на сслв действительно выглядит как будто это современное производство но на самом деле это не так, фото что на сслв выложено сделанное со стороны кучи с опилками, за опилками огромные ворота которые когда я пришел были не закрыты, в результате чего в цеху...

Darbs automazgatuve - Cilveku uzjautasana.

Cilveku uzjautasana. Итак работа в автомойке, зарплата от выработки, просят еще права кат. Б. работать одному, средная оплата 1.5 евро за машину плюс выход 10 евро. в данном обьевление предложили 1.2 евро за машину так как мойка стоит 7 евро, конечно если полная мойка то будет больше 2.40 за машину но мойка займет больше времени так как нужна полная мойка. полная мойка стоит 12 евро.

ELVI - ELVI Akcija - Pērciet dārgāk

ELVI Akcija - Pērciet dārgāk Elvi "akcija" Siguldā (bilde uzņemta 30.12.2018) :) Pievēršam uzmanību pārsvītrotajai un pārdošanas cenai. Ikviens pircējs var priecāties par šādām akcijām un jauku maldināšanu, ka svētku laikā ietaupam.

D Domnica 03.01.2019
Komentāri 1 Veikali

Vanaga Ligzda - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Ceptas vistu akniņas ar kartupeļiem. Kautkas atbaidoši pretīgs. Aknas jēlas, kartupeļi pārcepti eļļa un pārsālīti. Un nezkapēc klāt vēl nesaprotamas izcelsmes žāvētā gaļa. Pats pretīgākais, ka tas biss burtiski peld vecā eļļā. Klāt mazsālīts gurķis, kas arī bija šķērms. Vienīgais ko bija iespējams apēst bija krējums, kas garšoja kaķim, jo arī kaķis to vistas aknu neēda. Un tā nav pirmā reize, kad ēdiens nav kvalitatīvs.

Rīgas namu apsaimniekotājs - Старший дома изуродовал дверь

Старший дома изуродовал дверь Старший дома вместо того, чтобы решить вопрос со мной, изуродовал мою дверь!

P petuninleo 29.12.2018

EDButterfly SIA - Krāpšana, slikts serviss, drausmīga kvalitāte

Iegādājos par 50€ kompektiņu no SIA Butterfly, īpašniece visiem slavenā instagrama persona Elīna Didrihsone. Atverot kasti biju izbrīnīta, drēbes smaržoja pēc tirgus, nevienas etiķetes par ražotāju, cik grādos jāmazgā utt. Svārkus uzvilku tieši 1 reizi, minēšu, ka svārki man derēja un pat bija brīvi, bet re kā. Sēžot pie stūres aizgāja pa šuvēm. Pirmo reizi redzu, lai drēbes gabals saplīst principa uz pusēm. Es zināju, ka drēbes ir poļu tirgus kvalitāte, bet izdomāju tomēr pasūtīt un izmēģināt...

A Amanda Beāte 27.12.2018
Komentāri 12

Merķeļa druka - kāpēc

kāpēc mūs neapkalpo jau 67 min

M marite67 26.12.2018

Top - Nekvalitatīvu preces

Nekvalitatīvu preces Šodien nopirku divus jogurtus, smirdīgas, nav ēdams. Jogurti ir ar derīguma terminu līdz 07.01.2019. Mēs domājam, ka uzglabāšana ir pārkāpta, tāpēc tie ir ar atlaidi. Veikals Vendspilī

Spèļu zâle KLONDAIKA - Naudas izmáníšana..

Naudas izmáníšana.. Kas tevi sagaida..bildè!

I Inga77777 20.12.2018

Šoferis. - Kretīns.

Kretīns. Cilvēkam nav ne kauna, ne goda. Tas kroplis liek savu mašīnu kur grib. Uz aizrādījumu, pasūta tevi trīs mājas tālāk. Lai OGRE zin savu varoni.

Mcdonald's - Грязь

Грязь По адресу Skandu iela 2 Rīga, McDonald's грязь и срачь постояно фотки facebook не ставит блокирует за взятки ПОЗОР FACEBOOK !

Rd Electronics - Skaļruņi

Skaļruņi Viss būtu kārtībā, ja vien neapmānītu cilvēkus. Raksta ka ir NFC, bet patiesībā nav.

C Chuvak6 17.12.2018