CrossChem

Latvia - LV-2127
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67491030
+371 26624000
Informācija: Ķīmisko vielu vairumtirdzniecība, ķīmiska taras mazgāšana, CrossChem Termināls.
Darba laiks: 8:00 - 17:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CrossChem - Sūdzības un atsauksmes

Crosschem - Krāpšana

Krāpšana Nekad neejiet kā darba ņēmējs uz šo uzņēmumu, ļoti slikta attieksme pret darbiniekiem. Seko visur ar kamerām, jāstrādā kā vergam bez apstājas pa virsstundām ko Sola maksāt, nemaksā. Jāstrādā ar veciem un nolietotiem darba instrumentiem. Neiesāku nevienam tur iet strādāt.

Crosschem - Лицемерство и обман

Лицемерство и обман Отработал в компании CrossCheam 3 месяца. После испытательного срока ставку так и не повысили. Начальство при первой же возможности абманет вас,будут обещать вам золотые горы а итог ни какой. Aldis i Ricards националисты и предпочетают выплачивать хорошие зарплаты только своим землекам . Если ты русский делать там нечего!

E Esredzu 10.02.2019
Komentāri 1 Ražošana