SIA KPRP - KPRP SIA / NEIZĪRĒJAT DZĪVOKLI NO ŠĪM PERSONĀM!!!

Šī gada, 19.novembrī izīrēju dzīvokli no KPRP firmas, iemaksājot drošības naudu 320€ apmērā.
Dienām ejot, sāku redzēt, ka dzīvoklī ir prusaki! Sūtīju uzreiz video un bildes Marģeram, kas rādīja man šo dzīvokli. Atbildes principā nekādas nebija, tik vien, kā- wow, neesam šo iepriekš redzējuši! (“Protams”, ka nav.) protams, pēc vairākiem prusakiem, izvācu savas mantas un atstāju dzīvokli un pieprasīju drošības naudu. Beigu beigās šis jau ir ievilcies vairākas nedēļas, nauda netiek atgriezta, jo es pati esmu ievazājusi tos prusakus! Laigan iepriekšējā dzīvesvietā 3 gadus nebija pat domas par prusaku mitināšanos. Sūtot viņiem video un bildes, viņi pretī saka, ka es bezmazvai esmu no ielas atnesusi prusakus, uztaisījusi video, lai beigtu īres līgumu. Šie cilvēki pierādījumus neizskata. Beigu beigās, esmu palikusi bez 320€, un padzīvojusi dzīvoklī kopā ar prusakiem, kurus pati esmu ienesusi! :) vai nav fantastika? Diemžēl šodien, ieraudzīju vēl dažādus rakstus par šo krāpniecisko firmu, kur arī minēja, ka šie cilvēki vienkārši zin, ka neviens neies līdz tiesām utt. Pašiem uzbūvētas 2 mājas Mārupē un tā arī šī firma uzturās! :)

P Patiesibajazin2 14.12.2022

Pievienot komentāru bildei