Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Personāla briesmīga uzvedība

Mans tēvs atrodas Paula Stradiņa slimnīca. Viņam bija divas operācijas divi mēnesi atpakaļ, dēļ tā vīns nevar pacelties no gulta, vīns var to izdarīt tikaj ar palīdzību. Šodien, 03.07.2023. , no rīta vīns paprasīja medmāsiņu ieliet viņam krūzīte karsto ūdeni, lai uztaisīt teju. Bet, medmāsiņa atteicās, teica ka viņa nevar, vinaj jānodod savu maiņu. Patiesām tas bija tik grūti, aparāts ar karsto ūdeni atrodas uz reizi aiz palātas durvīm. Un dienu atpakaļ, tēvs vienai medmāsiņas uzprasīja ūdeni - un dabūja atbildi, ka ūdeni viņi neizdot, lai radinieki nes. Tad ja cilvēkam nav radiniekus, tad ko, vīns nedabūs arī parasto ūdeni. Kāpēc jāiet strādāt slimnīca, ja tu esi tāda bez cilvēciska? Varbūt labāk maxima iet strādāt.

03.07.2023

M Murruce 03.07.2023

Kā "vīns"var kaut ko paprasīt medmāsai? Vai tad šķidrums var runāt? Varbūt ir domāts"viņš"?

J Jekaterinaadams 03.07.2023

Vai tad šķidrums nevar runāt?

J Jekaterinaadams 03.07.2023

Ja” viņš”, T9 man otro reizi vīnu ielika. ((

J Jekaterinaadams 04.07.2023

Protams, vainīgs pacients. Kuram grūti runāt, nav spēkas paēst- bet viņš abižo nabadzīgo medmāsu.Un slikti uzvedas sevi ar personālu.

J Jekaterinaadams 04.07.2023

Cilvēkam bija divas smagas operācijas. Viņš nevar staigāt , un jus domājat ka viņš tur slikti sevi uzvedas? Cilvēkam spekas nav gandrīz paēst .Pareizi teicāt - jus nezināt ! Tad nerakstiet labāk vispār neko.

J Jekaterinaadams 04.07.2023

A, tagad saprotu.Medmāsai bija grūti ieliet ūdeni, kura atrodas blakus tapec ka, mans tēvs laikam slikti sevi uzvedas , un vēl viņa steidzas ļoti ļoti mājas, ka svarīga katra sekunda. Nu tad lai viņa mani piedot par to, ka es tā slikti par viņu domāju .

I Interneta suņi 04.07.2023

Nu, redzat, pati nonācat pie secinājuma

J Jekaterinaadams 04.07.2023

Secinājums bija uzrakstīts jau uzreizi.

J Jekaterinaadams 05.07.2023

Galvenais jums domāt tāpat , kad paši būsiet slimnīca!;Vai jūsu vecāki vai bērni .