Rīgas Stradiņa Universitāte - Krāpšana

Ilgi nācās saņemties, bet nolēmu tomēr ielikt sūdzību par RSU. Sakarā ar to, ka pieteicos uz erasmus rudens semestri, viss tika Skaisti solīts, ka atbildes par doto braucienu tiks sniegtas u. T. T. Ok, visus pieteikumus uzrakstīju, nosūtīju, jautāju kad būs intervijas plānotas, teica, ka pēc lieldienām. Lieldienas sen pagājušas un nekādas ziņas neesmu saņēmusi, tukša muldēšana ne nopietna iestāde. Man arī nav laika plānot visu pēdējā brīdī, kamēr izkasīsies tas rsu ar savām intervijām. Šis ir pēdējais murgs ko pacietu, mēnešiem Ilga klusēšana no rsu puses un veltas cerības dotas. Tāpēc neiesaku vispār te studēt. Pazemo tikai studentus, lecās un tēlo pārgudrus dievus, kuri sēž savos krēslos un negrib nokāpt no tiem. A intervijas laikus pat nespēj saplānot un saskaņot. Vasarā neviens par to nedomās, jo vairs šeit nebūs, a šie vēl kautko plānos. Murgs ne augstskola. Tāpēc, ja ir iespēja, nestudējiet lv. Vecās tantes un onkuļi grib tikai sevi barot, kamēr jūs skraidīsiet tiem apkārt un kautko bezjēdzīgi centīsities.

23.04.2024

B

T tainsīgatiesa 23.04.2024

tad jau tavu kastrāciju un naidu pret bērniem un invalīdiem izārstēja?:D

J Johny 24.04.2024

Pats cik reizes zvanīji, interesējies? Tikai vienu reizi?

RAMONA👀 24.04.2024

Pirmkārt, pieteicies uz rudens sesiju (līdz kurai vēl tālu) un tas ir tikai Tavā galvā, ka neviens neko vasarā nedarīs.
Otrkārt, apzīmējums pēc Lieldienām ir plašs jēdziens, kurš nekādā veidā nenozīmē, ka uzreiz nākamajā dienā kāds dos ziņu.