Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nekompetence

Esmu arodslimnieks. Veselība kļūst arvien sliktāka. Biju dinamiskā novērošanā pie arodārstes Intas- Laganovskas Dīriņas. Ārste papildināja diagnožu sarakstu, klāt pielika kreisā pleca periartrītu, kopā ar visiem vajadzīgiem izmeklējumiem. Šī diagnoze jau bija senāk, bet gadu gaitā nezināmā veidā, ārstu kļūdas dēļ bij pazudusi, jo klāt nāca labais plecs un par kreiso it kā aizmirsa, kaut gan problēma palika. Kad atkārtoti pierakstījos uz komisiju, šī daktere vairs nestrādāja un mani pierakstīja pie Sigitas Ķēres. Pieraksts bija 18.10.2022. pulksten 10.30 no rīta, bet daktere mani pieņēma tikai pulksten 15.30. Visu laiku izsauca citus, man jau no sāpēm bira asaras, bet daktere man lika gaidīt. Kad beidzot sagaidīju pieņemšanu un dabūju izrakstu priekš VDEAAK, pārlasiju cik varēja saprast ķeburīgo rokrakstu un jautāju- kāpēc nav ierakstīts kreisā pleca periartrīts, viņa apgalvoja, ka ir ierakstīts "sin", kas nozīmējot, ka attiecas uz abiem pleciem. Diemžēl VDEAAK komisija tā neuzskatīja. Kamēr sagaidīju VDEAAK lēmumu ar diagnozēm, bija pagājis laiks un Sigitas Ķēres rakstu vairs apstrīdēt nevarēju. Tagad, protams ir jāgaida jauns pieraksts. Kad tas pienāks, nav zināms. Pateica, ka ne ātrāk par 2024.gada janvāri. Nezinu vairs kā atrisināt šo situāciju ar Sigitas Ķēres nekompetennto un nejauko izrīcību. Vai tiešām pie viņas bija jāiet ar puķēm un lielu dāvanu paku, lai tiktu laicīgi un saņemtu pareizu izrakstu?

14.06.2023

Papildināts Sandra Bokisha 15.06.2023

Gribētu saņemt atbildi par šo situāciju un risinājumu arī.