Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Attieksme.

Saskāros ar loti nepatīkamu gadījumu pēc Stradinu slimnicas apmeklejuma.Nēsmu piekasīgs cilvēks ,bet tikai tad ja otrs savu vainu atzīst nevis vēl vairāk visu sāsina...Sestdien izsaucu atro palīdzibu jo bija neciesamas muguras sapes un parvietosanas grutibas(praktiski biju uz gultas,jo pie katras slodzes sapes gāza zemē.)Aizveda,veica asins analizes,pielika sistemu un uztaisija CT.Tiklidz rezultāti bija gatavi atnesa papirus un teica -neliela diska trūcīte,samaksajiet un brauciet mājās.Tā ari izdarīju lai gan ar grutībam tiku lidz masinai,kura bija teritorijas otra gala.Neviens vards par to ,kas jadara un kas nav jadara,tikai izraksts,recepte,asinsanalizu rezultati un lapa no CT izmeklejuma.Ok,priekš tam ir gimenes arsts,pie kura tieku tikai pirmdien,arī tas nebutu nekas,ja vien man pašai neienaktu prātā izpētīt asins analizu rezultatus.Liels bija mans parsteigums ,ka tie nemaz nav mani!? Kads teiks vajag uz vietas parbaudit,bet tobrīd man tas nepavisam nebija prātā.Jā arī pati vainīga,visu saprotu katram gadās kludities,bet stāsts soreiz par to ,ka zvanot uz pirmo palidzibu un izstastot ,kas atgadijies man tika strupi atcirsts-''Kundzīt!(so man ir visgrūtak pardzivot savos 34 gados :) )es jums nevaru palidzet,brauciet un mainiet lapas.''Kad teicu,ka veļoprojam nevaru sedet ,kur nu vel braukt (apmeram 1st brauciens), man ar ironiju noteica ''ko tad jus gribiet,brauciet un mainiet..."
Tad nu man nācās aizdomāties vai tiesam ir dinozauru laikmets, kad nebija ne epasti nekā??Zēl ,ka neizdevas atrast to sievieti ,kuras rezultati ir pie manis...

K

T Tong Po 27.07.2016

Briesmīgi! Tas viss dēļ tā, ka slimnīcā personālam ir milzīga slodze, neiedomājami papīru kalni, kas jāpilda ciet, un kopumā esošais bardaks. Tā ir, ka reģionos slimnīcas novēra ciet, paliek teju vai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, no kurām lielākā puse atrodas Rīgā. Stradiņiem bija (vēl ir ?!) laba slava, par augsto līmeni un profesionālismu. Uz Stradiņiem parasti veda tos smagākos, komplicētākos gadījumus, kur citiem nepietika saprašanas un varēšanas tikt pie skaidrības. Tas viss ir nu sačakarēts dēļ tā, ka tas personāls, kas vēl palicis, netiek normāli galā ar to visu, kas gāžas iekšā. No tā tad arī rodas gan tā attieksme un tā saucamā kvalitāte.
Redzot to visu haosu, kas notiek ap to veselības aprūpes "melno caurumu", kuram visu laiku par maz naudas, bail iedomāties, kas būs, kad tev būs ne 34 bet 54.
Turies! Veseļojies!

K kristine04 27.07.2016

Paldies.Labi ,ka tie otri rezultaati nebija tik slikti,lai saaktu mani nepamatoti arsteet no taa ,kas man nav:)

A Armands Aizupītis 19.03.2017

Sveiki. biju 27 nodalaa, viss bija pilnigi kartiba. Paldies arstiem un masinaam. viss kas raxtiits te ir pilnigs murgs jo tur nav kaa cilveki raxta. viss ir kartiibaa! paldies! Armands Aizupits

K kristine04 22.03.2017

Pilnīgs murgs Jūs varētu teikt,tad, ja katru situāciju būtu piedzīvojis pats!Katram cilvēkam ir tiesības izteikt savu viedokli-tas vai tas ir pozitīvs vai negatīvs ir atkarīgs no situācijas.Tāpēc jau ir portāls sudzibas.lv lai rakstītu negatīvu pieredzi.Tad ,kad būs paldies.lv uzrakstīšu pozitīvu pieredzi.Piemēram par Jelgavas slimnīcu,kuru pēdējā laikā nomelno.