www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Paņēma naudu konduktore par daudz

Pasažieru vilciens - Paņēma naudu konduktore par daudz

Šorīt braucu ar vilcienu no Imaantas uz Rīgu, koinduktore no manis paņēma 1,20 eiro nevis 70 centus, tātad 50 iebāza sev kabatā...

A abcd 04.12.2014

Konduktore pareizi cenu aprēķināja - pērkot biļeti pie konduktora, ja iekāpšanas stacijā darbojas kase, biļetes pamatcenai būs jāpiemaksā 0.50EUR/0.35Ls, ja kase iekāpšanas stacijā nedarbojas, tad konduktors biļeti pārdos par pamatcenu.

Likumsargs 04.12.2014

Konduktore rīkojās pareizi un kabatā neko neiebāza!

Biļetes cena no Imantas līdz Rīgai ir 0, 70 EUR.
Imantā biļešu kase strādā visu dienu (no pirmā līdz pēdējam vilcienam), tātad pērkot biļeti vilcienā būs jāpiemaksā vēl 0, 50 EUR.
0, 70+0, 50= 1, 20 EUR.
Tātad konduktoram no pasažiera, kas iekāpa Imantā un brauc līdz Rīgai biļete jāpārdod par cenu 1, 20 EUR.

IEPAZĪSTIES AR PASAŽIERU PĀRVADĀJUMU NOTEIKUMIEM pirms apvaino cilvēkus! Labāk atdzīsti savu stulbumu!!!

Likumsargs 04.12.2014

Papēti biļeti, ko Tev iedeva konduktors un sapratīsi, ka konduktors neko kabatā neiebāza!