Pasažieru vilciens - Slīkts serviss

Fantastisks serviss - biļešu Cena pieauga, mājaslapā, kur var iegādāties biļetes - nekorekti strādā (pie apmaksas tīmekļu vietnē neielādējās bankas, līdz ar ko nevar veikt apmaksu) , Rīgas centrālajā stacijā tuneli stāv grandiozā Rinda no tiem pasažieriem, kas nevar iegādāties biļetes elektroniski un kasiere vienkārši aiztaisa lodziņu un pieliek pārtraukuma plāksni.

05.04.2024

un tikmēr desmitiem miljoni tiek ziedoti ukra-reiham, bet tu turpini stāvēt rindā un maksāt vairāk un vairāk😂

Atvainojamies par izjustajām neērtībām! Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ īslaicīgi nācās slēgt e-biļešu tirdzniecību, lai novērstu problēmu. Šādos gadījumos biļetes bez 1,00 eiro piemaksas iespējams iegādāties arī vilcienā pie konduktora kontroliera.